Ріміні – популярний італійський курорт. Путівник. Відгуки, готелі, пляжі, пам’ятки, їжа, як дістатися

Ріміні – популярний італійський курорт. Путівник. Відгуки, готелі, пляжі, пам’ятки, їжа, як дістатися

Розкішні пляжі, блакитне море, краби в піску, тісні вулички з сувенірними крамницями, ресторанчиками, магазинами і респектабельними готелями, стародавні площі, старовинні будівлі, запальні пляжні дискотеки, вечірні вогні і світло місяця в морському прибої … Таким мені запам’ятався Ріміні. Один з найпопулярніших італійських курортів на узбережжі Адріатичного моря. Він відноситься до регіону Емілія-Романья. Ріміні називають столицею Романської Рів’єри.

15 км широких піщаних пляжів на Адріатичному узбережжі приваблює багато туристів, а бонусом до цієї природної розкоші йдуть шедеври старовинної архітектури і мистецтва, легенди і таємниці середньовіччя. Ріміні також відоме як місто знаменитого італійського кінорежисера Федеріко Феліні.

Хочете перейти Рубікон, як в давнину Юлій Цезар? “Жереб кинутий”! Відправляйтеся в Ріміні)))

Як дістатися до Ріміні

У Ріміні є невеликий аеропорт ім. Федеріко Феліні, залізничний вокзал і автовокзал. Тому доїхати сюди можна на будь-якому виді транспорту. 270 км відділяє Ріміні від Венеції, 400 км від Мілана, 160 км від Флоренції, 120 км від Болоньї, 360 км від Риму. Як варіант, долетіти до Венеції, Болоньї чи Мілана, оглянути визначні пам’ятки, а звідти на поїзді або автобусі дістатися до Ріміні.

У 2019 році компанія SkyUp відкрила прямий рейс Київ-Ріміні. Прямий переліт з Києва до Ріміні займає близько 2-х годин. Знайти дешеві авіаквитки до Італії можна на відомому сайті Skyscanner.com.ua- пошук дешевих авіаквитків. 

З аеропорту до центру Ріміні можна доїхати на таксі або автобусі №9. Тут працює туристичний інформаційний центр. У ньому можна безкоштовно взяти карту Ріміні і рекламні проспекти подій, магазинів, аквапарків, ресторанів.

Недорогий трансфер з аеропорту зручно замовити на цьому сервісі Airporttransfer. Плюси сервісу трансфера з аеропорта: Ціна таксі зафіксована при замовленні, зустрічають з іменною табличкою, підлаштовуються під Ваш рейс, допомагають з багажем.

airporttransfer.com

Я летіла з Києва до Мілана, з пересадкою в Празі. З Мілана був 4-х годинний трансфер на автобусі. Але і поїздом можна дістатися. З Мілана ходить швидкісний поїзд «Frecciarossa – Червона стріла». Довезе до Ріміні за 2 години.Розклад і ціни на квитки на потяги в Італії дивіться на сайті – http://www.trenitalia.com/

А назад вже з Ріміні я летіла прямим авіарейсом до Києва.

Оренда автомобіля

Щоб не залежати від громадського транспорту і бути вільним у подорожі, можна взяти машину в оренду. Є недорогі і хороші варіанти на цьому сайті.

Громадський транспорт Ріміні

У Ріміні це автобуси, таксі, туристичний міні-поїзд, прокат велосипедів.
Туристичний міні-поїзд «Ліліпут» курсує по Ріміні з червня по вересень. Коло по курорту робить приблизно за годину. Ходить вздовж пляжів кожні півгодини. Коштує біля 5 євро.

Найпопулярніший вид громадського транспорту в Ріміні – це автобуси. Ціна проїзду залежить від зони курорту і довжини маршруту. В такому випадку краще і вигідніше купити єдиний проїзний квиток для Ріміні і околиць. Він називається Orange Ticket, помаранчевий квиток. Вартість на 3 дні – 11 євро, на тиждень -22 євро. Детальніше на сайті – http://startromagna.it/ Купити квитки на автобуси можна в тютюновому або газетному кіоску з написом bus ticket. В автобусі перед поїздкою квитки потрібно обов’язково прокомпостувати.

ріміні путівник фото 1http://startromagna.it

Ріміні – місто знаменитих пляжних дискотек. Із задоволенням я протанцювала на одній з них до ранку. Для любителів нічних тусовок є спеціальні нічні автобуси «Blue Line night transport» – синя лінія. Для цих «дискотечних» автобусів помаранчеві денні квитки не діють. Квитки можна придбати у водія.

Готелі Ріміні

Помітила, що курортні пляжні готелі в Італії в більшості своїй невеликі і затишні, в кілька поверхів, з досить тісною територією навколо. Так було в Ріміні, та ж ситуація на західному узбережжі Італії – в Лідо ді Остія, куди ми їздили на море з Риму. Тут немає турецького, болгарського або єгипетського розмаху)) Все досить компактно, але по-своєму комфортно.

Читайте також: Путівник: Рим за три дні. Що подивитися: пам’ятки, маршрути, готелі, транспорт, їжа, шопінг, відгуки, фото. Як потрапити в Колізей і музеї Ватикану без черги.

Ціна готелів Ріміні залежить від сезону, розташування, рівня сервісу – «зірковості», кількості відпочиваючих. У літній високий сезон вартість готелів для родини з 4-х осіб (2 дорослих + 2 дітей) стартує від 70 євро і вище на добу. Найдешевший відпочинок в купально- пляжний сезон в червні і вересні. Для сім’ї з 4-х чоловік можна знайти готель від 35- 40 євро на добу і вище. Я відпочивала в другій половині вересня. Пляжі в цей час майже порожні, а вода в морі тепла.

Читайте також: Як забронювати готель через інтернет. Вибираємо кращий готель за ціною і якістю. Бронюємо готель без кредитної картки.

У Ріміні перша лінія готелів в основному розташовується через дорогу від пляжів. Багато готелів – сімейні. Вони належать одній родині. В такому готелі живуть самі і разом працюють дідусі – бабусі, мами – тата, діти – онуки.

В такому сімейному готельчику Derby відпочивала і я, коли їздила на бізнес конференцію в Ріміні. Готель Derby – невеликий готель на першій лінії.

ріміні путівник фото 2

Дуже зручне розташування. Через дорогу пляж. Пішки можна дійти до автобусної станції, поруч магазинчики, супермаркет, ресторани, тратторії, остерії. Є в Derby невеликий басейн, швидше його можна назвати джакузі. На даху готелю – фітнес-центр. Можна займатися спортом, милуючись красою Адріатичного моря.

Номер. Я зупинялася в двомісному номері на другому поверсі. Невеликий, чистий, затишний номер. Сподобався великий балкон з боковим видом на море. На ньому є все для відпочинку – столик і стільці, мотузки для сушіння купальників. У номері завжди був чайник, чашки. Набір чай/кава кожен день оновлювався.

Сніданки – шведський стіл з видом на море включені у вартість. Подаються з 8 до 10 ранку. Вибір страв хороший, свіжі соки, тістечка. Всі смачно.

Мінус в сніданках: в 9-45 вже особливого вибору їжі немає. Але я не залишилася голодною))) В наступні рази приходила до 9 ранку і все було ОК.

Вечері. У ресторані готелю пропонують кілька варіантів меню. Пару раз вечеряла з видом на море і келихом хорошого італійського вина. Все дуже ситно і смачно. Італійська кухня – улюблена, після української, звичайно)))

Сейф. За користування сейфом в номері потрібно платити заставу. Потім її повертають. Ми з собою документи в поїздці не носимо, залишаємо в сейфі готелю. Завжди дома робимо ксерокопії паспорта і візи. І подорожуємо з ксерокопіями документів в рюкзаку.

В цілому враження від відпочинку в готелі Derby залишилися хорошими.

Крім готелю Derby можу порекомендувати (за відгуками колег) ще прекрасні 4-зіркові готелі для сімейного відпочинку в Ріміні:

Більш бюджетні готелі Ріміні з відмінними відгуками відпочивальників.

Ще більше варіантів готелів можна знайти тут:

Більше знижок і пропозицій готелів Ріміні дивіться тут:


Booking.com

Пляжі Ріміні.

Широкі, з дрібним піском пляжі тягнуться вздовж Адріатичного узбережжя на 15 км. Всі пляжі обладнані душем, туалетом, кабінками для перевдягання, ігровими волейбольними, баскетбольними і дитячими майданчиками, є безкоштовний Wi-Fi. Парасольки і лежаки на всіх пляжах платні. Прокат лежака -6,5 євро. Парасолька і два лежака коштують 18 євро в день, 85 євро на тиждень.

ріміні путівник фото 3Photographic Archive of the Province of Rimini

Їжа. Як в Ріміні поїсти смачно і недорого.

Італійська кухня – це фантастика. Браво! Ва бене! Беніссімо! Густосо! Лазанья, равіолі, паста, піца, тальятелле, каппеллетті …

У Ріміні є свої страви, якими знаменитий регіон Емілія-Романья.
Варто спробувати пьядіну. Це млинець, складений навпіл і наповнений шинкою, ковбасками, овочами і сиром. Є також солодкі варіанти з шоколадом і медом.

ріміні путівник фото 4

Ще одна місцева гастрономічна цікавинка – це млинець кассоне. На відміну від пьядини, цей млинець наповнюють начинкою і защипують краї тіста до готування.

Чамбелла – місцева випічка. Солодка, свіжа і ароматна.

Панна кота (в перекладі варені вершки) – знаменитий в усьому світі десерт, батьківщиною якого вважається регіон Емілья-Романья.

Кращі вина з пагорбів Ріміні – це Санджовезе, Пагадебіт, Треббіано. Знаменитий регіон Емілія-Романья виробництвом оливкового масла, меду, сирів і різних видів шинки і ковбас.

ріміні путівник фото 5Photographic Archive of the Province of Rimini

У курортному Ріміні величезний вибір ресторанів, піцерій, остерій, тратторій, пьядінерій. Середній чек за обід або вечерю 20-40 євро з людини. Є багато кіосків вуличної їжі. У них можна спробувати кассоне, випічку, пьядину за 3-7 євро.

Найдешевші – це кафе з самообслуговуванням. А ось у всіх остеріях і ресторанах діє негласне правило: Якщо Ви п’єте каву біля барної стійки, то ціна одна. Але як тільки Ви сіли за столик і Вас обслуговує офіціант, то будьте готові до того, що рахунок за замовлення збільшиться майже в 3 рази. Наші знайомі колеги не знали про таке правило. Реакція була весела: «Нічого собі каву з тістечком попили за 30 євро з носа! Зате офіціанти біля нас бігали, жива музика грала, музиканти до нашого столика підходили. Дааа, за задоволення треба платити ».)))

Безпека.

У Ріміні, як в будь-якому курортному містечку, як і у всій Італії, головне – «не ловити ґав», що означає бути уважним і завбачливим. Крадіжка прямо на вулиці – це розповсюджене явище.

Я вище вже писала, що з собою всі гроші, картки та документи в поїздці не носимо, залишаємо в сейфі готелю. Завжди дома робимо ксерокопії паспорта і візи. І подорожуємо з ксерокопіями документів в рюкзаку.

Сумка одягається не просто на плече, а через шию і плече, щоб проїжджаючим «товаришам» було неможливо на ходу зняти у вас сумку.

Пам’ятки Ріміні. Що подивитися в Ріміні.

Ріміні був відомий ще в Давньому Римі. Називалося місто в 3-м столітті до н.е. Арімінум і було популярною торговою римської колонією. Звідси купці привозили і відправляли товари в Рим, Трієст, Пьяченцу.

Зорієнтуватися допоможе карта пам’яток та готовий маршрут прогулки Старим містом Ріміні.

Арка Августа

Відвідування Старого міста Ріміні можна почати з візитної картки міста – Арки Августа. Вона споруджена за часів Стародавнього Риму – в 27р. до н.е. Названа на честь прийомного сина Гая Юлія Цезаря – імператора Октавіана Августа. Арку Августа називають ще найдавнішою аркою Італії, яка збереглася до наших часів. Поруч з нею – залишки середньовічних кріпосних стін міста Арімінум. Це були південні ворота в місто.

ріміні путівник фото 6Photographic Archive of the Province of Rimini

Площа Тре Мартірі

Від Арки Августа жвава вулиця веде на найстарішу площу Ріміні – Тре Мартірі. Площа трьох мученіков- Тре Мартірі- названа так на честь жорстоко закатованих і вбитих фашистами в роки Другої світової війни трьох партизан. В честь жертв цієї війни на площі спорудили високу годинникову вежу.

ріміні памятки фото 1Photographic Archive of the Province of Rimini

У давнину тут розташовувався міський Форум – головна площа. На цьому місці в 42 р до н.е. Юлій Цезар оголосив про свій військовий похід на Рим, про рішення перейти кордон Римської республіки і провінції Галліція – річку Рубікон. На згадку про це на площі спорудили пам’ятник імператору і трибуну, з якої він виголошував свою історичну промову. Звідси пішли вирази «перейти рубікон» і «жереб кинуто», що означає прийняти ризиковане рішення. До речі,

Хочете перейти Рубікон ?!

Це можна зробити на північній околиці Ріміні. (Подивіться на карту) Річка Рубікон вже не така потужна і чистота, як у часи Юлія Цезаря. Але біля таблички з написом «Рубікон» можна зробити відмінне «історичне» фото.

Храм Малатести

До нього можна дійти по вулиці «4 листопада». Кафедральний собор «Темпіо Малатестіано» – це головний міський храм Ріміні. Малатеста – сім’я, яка правила в Ріміні з середини XIII і до середини XVI століття, поки їх не вигнав з міста відомий полководець Цезаря Борджіа. Прізвище в перекладі означає «погана голова». Всі чоловіки роду Малатеста були дуже грубі, імпульсивні і запальні. Наприклад, основою для «Божественної комедії» Данте Аліг’єрі стала історія Джованні Малатеста. У пориві ревнощів і люті, він убив свою дружину Франческу і брата Паоло, коли застав їх удвох в ліжку.

Упертість, хитрість і незалежність характеру проявилася також у продовжувача роду, нащадка Джованні Малатеста, полководця і правителя Ріміні, Сиджизмондо Малатеста. За його наказом архітектором Альберті на місці зруйнованої готичної францисканської церкви в XV ст.. звели храм Малатести, задуманий як родинна усипальниця.

ріміні памятки фото 2Photographic Archive of the Province of Rimini

Це було зроблено всупереч всім церковним канонам. Малатеста не дотримався християнських правил будівництва. Собор за проектом повинен був бути схожий на давньоримський Пантеон. У храмі не було традиційних хрестів і куполів, тому церкву визнали язичницькою. Мало того, Малатеста в усипальниці похоронив не законну дружину, а свою наложницю Ізотту. Це стало справжнім викликом для католицьких священиків.

За це Сиджизмондо Малатеста був відлучений від церкви. Будівництво Темпіо Малатестіано припинилося. Купол і фронтон за первинним проектом так і не були добудовані. Але символи роду Малатеста – шипшина і слон, а також напис SI (Сиджизмондо і Ізотта) залишилися.

Усередині Темпіо Малатестіано можна побачити найцінніші твори мистецтва: малюнок міста Ріміні на Капелі Планет вважають найдавнішим, з XIV століття збереглося унікальне дерев’яне «Розп’яття» Джотто, картини знаменитих італійських художників Агустино ді Дуччіо «Арка предків і нащадків» і Пьерро делла Франчески «Портрет Сиджизмондо ».

ріміні памятки фото 3Photographic Archive of the Province of Rimini

Замок Малатеста

Є в Ріміні також замок Малатеста. Потужна фортеця для оборони міста Ріміні була побудована також за наказом Сиджизмондо Малатеста. У народі цю фортецю називали «замок дурної голови».

Площа Кавур

Вважається головною площею сучасного Ріміні. Це адміністративний центр міста. Площу прикрашає фонтан Шишка. Вода в ньому холодна і кристально – чиста. Її можна сміливо пити. З давніх часів фонтаном користуються жителі Ріміні. Вода надходить в місто по акведукам.

Кожна будівля на площі Кавур – пам’ятник архітектури: елегантний Громадський театр, Палац старости, Палац Середньовічних зборів, Рибний ринок, Палац громад.

ріміні памятки фото 4

Міст Тіберія.

Через річку Мареккья побудований древній кам’яний міст. По ньому неспішно прогулюються пішоходи і їздять машини. Вже більше 2-х тисяч років служить міст людям. Його камені багато століть зберігають загадки і легенди. Прийомний син Юлія Цезаря, Октавіан Август, почав будувати міст, а закінчив будівництво Тиберій. Назвали міст на його честь.

ріміні памятки фото 5Photographic Archive of the Province of Rimini

Під час Другої світової війни міст Тиберій єдиний на всій річці Мареккья вцілів після обстрілів. А в народі його називали ще «мостом диявола». Таку містичну назву міст Тіберія отримав, тому що на ньому знайшли відбитки козячих копит.

Ріміні – місто Федеріко Фелліні

Чудове місто Ріміні на березі блакитного моря в 1920р подарувало світові талановитого італійського кінорежисера Федеріко Фелліні. Тут великий режисер знайшов й вічний спокій. Він похований на кладовищі в Ріміні. Своєму рідному Ріміні Федеріко Фелліні присвятив кінокартину «Амаркорд». Місто відповідає великому кінорежисерові взаємністю. Аеропорт Ріміні, красивий міський парк недалеко від Гранд готелю названі на честь Федеріко Фелліні.

Photographic Archive of the Province of Rimini

У будинку-музеї кінорежисера зберігаються п’ять статуеток Оскар, особисті речі, костюми до фільмів, фотографії. Тут знають все про творчість і долю великого Фелліні.

Парки розваг Ріміні

Ну який же курорт без розваг ?! Ріміні в цьому плані – прекрасне місце для сімейного відпочинку з дітьми. Парк мініатюр, аквапарки, зоопарки, парки атракціонів, дельфінарій, морський музей.

Парк розваг «Італія в мініатюрі»

Приголомшливі враження у мене залишилися від міні Італії. Територія парку така ж за формою, як оригінальна карта – італійський чобіт в мініатюрі. На ньому вмістилося 270 зменшених копій архітектурних шедеврів з різних регіонів Італії. Прямо «чудеса в чоботі»)))

ріміні памятки фото 6Photographic Archive of the Province of Rimini

Особливо сподобалася прогулянка на гондолі по мініатюрному Гранд-каналу міні-Венеції. 119 копій палаців, містки і канали представлені в парку. Напередодні я їздила на екскурсію в справжню велику Венецію, романтичне і гарне місто. Цікава пригода (як у Гуллівера) вийшла: з справжньої максі-Венеції потрапила в її мініатюрну копію.

На «Італію в мініатюрі» потрібно виділити мінімум 2 години. Пішки доведеться ходити багато. Але для тих, хто хоче «прискоритися», є в парку поїзд-монорельс.

Дістатися до парку розваг «Італія в мініатюрі» можна на автобусі №8. Ціна квитків і розклад роботи парку дивіться на офіційному сайті – http://www.italiainminiatura.com/

***Зверніть увагу, щоб заощадити можна придбати комбіновані квитки на різні парки розваг. (Якщо Ви плануєте відвідати ще й інші парки)

Відвідати аквапарки, дельфінарії, атракціони я вже не встигла, але, думаю, що зібрана мною інформація про розваги в Ріміні буде корисною всім, хто хоче відпочити на цьому курорті.

Дельфінарій і Морський музей. Недалеко від Гранд готелю і парку Федеріко Фелліні знаходиться Дельфінарій і Морський музей. Це все в одному великому будинку. З одного його боку можна подивитися шоу і поспостерігати за дельфінами через ілюмінатори. А в іншій стороні будівлі дізнатися про життя самих різних морських мешканців тутешніх вод. Сайт – http://www.oltremare.org/

Парк «Острів пригод» У містечку Річчоне, (це недалеко від Ріміні) є парк Острів пригод. Тут дельфінарій, зоопарк, планетарій і атракціони. сайт парку – http://www.oltremare.org/en/

ріміні памятки фото 7

Парк розваг «Fiabilandia» знаходиться в Ріміні. Тут багато атракціонів для дітей і дорослих. сайт парку – http://www.fiabilandia.net/

Аквапарк Аквафан – величезний аквапарк в Річчоне. Вечорами-ночами тут організовуються концерти і дискотеки. сайт – http://www.aquafan.it/

Дивовижний зоопарк «Acquario di Cattolica» є в містечку Каттоліка. сайт – http://en.acquariodicattolica.it/

Куди поїхати з Ріміні. Околиці Ріміні. Що подивитись навколо Ріміні.

Вибір великий: Венеція, Флоренція, Сан- Марино, Верона, інші міста, а також середньовічні замки.

  • З Ріміні я їздила на екскурсію до Венеції від місцевої туристичної компанії на цілий день. Враження від міста чудові, а від екскурсії – не дуже. Краще б поїхала сама на поїзді.

Як подивитись Венецію самостійно і цікаво читайте нашу свіжу статтю:

= Романтична Венеція. Путівник: що подивитись, маршрути, готелі, транспорт, їжа, безпека, поради.

  • Самостійно на рейсовому автобусі я відвідала республіку Сан-Марино -це одна з найменших європейських держав. Їхати туди з Ріміні 45-50 хвилин. Квиток в один бік коштував 5 євро. Ось від цієї поїздки я отримала море задоволення. Все-такі любимо подорожувати самостійно, без обмежень за часом, місцем і «дружнього натовпу» туристів.

Сан- Марино

До речі, їздити на шопінг і за сувенірами найкраще в Сан- Марино. У республіці багато великих аутлетів. Це зона безмитної торгівлі, тому всі товари значно дешевші, ніж в Ріміні.

Замки- фортеці в околицях Ріміні.

Замки я відвідати не встигла. Але інформацію на замітку зберегла)) Ці старовинні фортеці цікаві самі по собі + в них організовують різні історичні шоу, реконструкції боїв, концерти, спектаклі. У таких середньовічних пам’ятках архітектури панує особлива енергетика.

Наприклад, про наше сімейне відвідування середньовічного замку в Австрії читайте тут: Замок Хоенверфен, Ліхтенштейнська ущелина і Зальцбург

Середньовічний замок Gradara знаходиться в 28 км від Ріміні. Це колишнє «родове гніздо» сім’ї Малатеста, правителів Ріміні.Ф ортеця знаменита тим, що тут в ХІІІ столітті сталося жорстоке вбивство закоханих Франчески і Паоло, вчинене Джованні Малатеста. ( Про це я писала вище – в пам’ятках Ріміні). Щороку в кінці липня тут проходить реконструкція «Облога фортеці».

В 20 км від Ріміні, в містечку Морчиано ді Романья ще одна фортеця Мондаїно. сайт – http://www.mondainoeventi.it/

В Ріміні я була всього 5 вересневих днів, незабутніх і яскравих. За цей час встигла оглянути визначні пам’ятки Старого міста, відвідати парк розваг «Італія в мініатюрі», з’їздити до Венеції і Сан- Марино, покататися на міні-поїзді, потанцювати до ранку на пляжній дискотеці, придбати сувеніри рідним і друзям, насолодитися смачними стравами італійської кухні , накупатися в задоволення в прозорому теплому Адріатичному морі, відчути романтику і особливу імпульсивну енергетику Італії.

Спасибі, що дочитали наш Путівник по Ріміні. Сподіваюся, інформація в ньому буде Вам корисна. Будемо раді відповісти на питання або прочитати Ваші відгуки про статтю в коментарях.

Бажаємо Вам яскравих подорожей!

Автор: Олена Пузатко

Читайте також:

= Путівник: Рим за три дні. Що подивитися: пам’ятки, маршрути, готелі, транспорт, їжа, шопінг, відгуки, фото. Як потрапити в Колізей і музеї Ватикану без черги.

= Як потрапити в музеї Ватикану і Колізей без черги.

=Неаполь і Помпеї за один день. Як дістатись, де зупинитись, що подивитись.

= Секрет міста Лімоне. Екстрім на Страда делла Форра. Тремозіне і Тераса Брівідо. Відпочинок на озері Гарда.

= Тріієст. Італія. Маршрут Словенія-Хорватія. Подорож до Хорватії. Частина 3.

Ми користуємось в подорожах Сервісами:

  • Booking.com - наш улюблений сервіс пошуку готелів і апартаментів.

  • Skyskanner.com.ua - пошук дешевих авіаквитків

  • infobus.eu - міжнародний сервіс пошуку квитків на автобуси та потягі по Україні та Європі.

  • Rentalcars.com - оренда автомобіля в будь-якій країні світу.

  • Hotline.finance - туристична страховка за 5 хвилин. Зелена карта. Отримайте знижку 10% на будь-яку страховку за нашим промокодом EP19 (літери англійською).

Коментарі (22 ком.)

  1. Вітаю! Дякую за чудовий блог! Маю питання. Скільки в середньому обійдеться обід на людину в пересічному кафе ?(для планування бюджету)… І ще: що вам не сподобалось і що було негативним? Якісь підводні камені чи розчарування? Дякую!

    1. Володимире, добрий день! Дякуємо, що читаєте))Піцца буде коштувати 5-7 євро, так само коштуватиме пьядіна. Обід у недорогому закладі буде коштувати 10-15 євро, без напоїв. Про підводні камені я написала в статті – тоді була вперше в Італії і для мене було “сюрпризом” що у кав’ярнях та ресторанах поїсти за столиком з обслуговуванням буде коштувати дорожче, ніж за барною стойкою. Я була в Ріміні у середині вересня, тож людей на пляжах було мало. Кажуть знайомі, що в сезон тут багато туристів, тому досить галасливий курорт. Гарного відпочинку!

      1. Дякую. А ще з приводу де поїсти – у готелях (дивився на букінгу) пропонують привабливі ціни 25-35 євро за номер зі сніданком на 1-ій лінії, але у них немає кухні. Можете сказати конкретні ресторані чи кафе (можна з само обслуговування) де недорого можна поїсти?

        1. Владе! Ціни на готелі в першій лінії дійсно привабливі.В Італії, особливо в курортному Ріміні, дешево і смачно поїсти буде складно. Недорогі заклади можуть бути у житлових районах міста і розраховані на місцевих мешканців, але вони знаходяться далеко від пляжів та старого міста. Всі решта орієнтуються на туриста. Якщо є мета заощадити на харчуванні, то краще забронювати апартаменти з кухнею. Або збільшити бюджет на їжу при хорошій ціні на готелі на 1-й лінії. (Італійська кухня наша улюблена))). Перед мандрівкою ми підбираємо ресторани на Гугл мапс. Дивимось оцінки, далі заходимо на сайт закладів, щоб подивитись меню з цінами. Бажаємо гарного і смачного відпочинку!

  2. Доброго дня Олено та Євгене!!! Хочемо доповнити статтю змінами в ціновій політиці. Туристичний поїзд в Ріміні вже не коштує 3 євро. Ціна цього поїзда літом 2018 року вже була 4 чи 5 євро (точно вже не пам’ятаємо). Ціна переїзду на автобусі з Ріміні в Сан-Марино при купівлі квитків туди і назад на кінцевій зупинці 10 євро. Відповідно один квиток коштує 5 євро і ціна не зменшується ні на цент при одночасному придбанні квитка у зворотньому напрямку. Що цікаво – ці ж самі 5 євро квиток коштує і у водія. Андрій і Людмила, Львів.

    1. Доброго дня, Андрію та Людмило!Щиро дякуємо за актуальні ціни в Ріміні і за те, що ділитесь інформацією! Виправимо ціни в статті. Бажаємо нових цікавих подорожей!

  3. Шкода, що на подорож у нас всього 10 днів, більшу частину нам потрібно провести в Італії (їдемо у гості), а по дорозі хочеться побачити багато цікавого. Я щиро вдячна Вам за відповіді, приємно, що ви змогли виділити час для спілкування. Захоплююся вашими описами подорожей, сподіваюся, що і нашій родині вдасться перша подорож до Європи на авто!

    1. Олено, обов’язково вдасться)))Головне, гарно підготуватись. Нехай Ваша подорож буде яскравою,сповненою позитивних емоцій та нових відкриттів!

  4. Дякую. Прочитала, що їхати можна і через Австрію, не підкажете, який шлях краще?

    1. Поняття – краще у кожного різне. Мені, наприклад, дуже подобається шлях через Австрію. Будапешт- Грац -Клагенфюрт і т.д. Біля Клагенфюрту починаються мальовничі гірські альпійстки краєвиди.А озера які гарні! До речі, кілька років тому ми збирались в Італію на машині, а коли побачили цю альпійську красу вирішили змінити плани і подивитись Австрію))). Італійські Доломіти також прекрасні. А комусь краще просто доїхати транзитом з пункту А у пункт В (як в шкільних задачках))), тоді можна їхати через Словенію – Будапешт- Марибор -Любляна і т.д. Єдине, що на цьому шлязу минулого року ми вперше в житті попали у затор на автобані в зв’язку з ремонтом дороги. Про шлях по Австрії та Словенії можна почитати у звітах на нашому блозі. Гарної подорожі!

  5. Чи обов’зково мати спец крісло для дитини7.5 років? Де бюджетно переночувати по дорозі з Хмельницького в Касерту? І ще мілліон подібних питань, бо це ж уперше !

    1. Крісло потрібно обов’язково. Вам потрібно прокласти маршрут доїзду, визначитись, скільки часу Ви можете бути в дорозі і через скільки км і в якому місті потрібно зупинятись на ночівлю. Житло в подорожі на різний бюджет можна знайти на сайті https://www.booking.com/index.html?aid=374131 . Бажаю гарної подорожі!

  6. Дякую за змістовну інформацію! Цьогоріч плануємо поїздку на авто до Італії. Можливо є якісь нюанси, які треба знати.( В Європу їдемо вперше, з нами діти:7 та14 років) вдячна зазделегіть.

  7. Доброго вечора! Збираємось в ті краї, хотіли б у Ріміні,мене цікавить, яке там море? Тому що ми були недалеко у Феррарі, то там дуже брудне. За Ріміні дехто каже, що таке ж.Яке воно насправді,голубе і чисте чи дійсно брудне?буду дуже вдячна за відповідь.

    1. Ольго, доброго вечора! Як на мене, чистота моря залежить від сезону.У високий – липень / серпень – може бути брудно через велику кількість туристів. Ми відпочивали в середині вересня, тоді море й пляж були чистими.Гарного відпочинку!

  8. Дякую Олено за уточнення. Це дійсно далеко, ми не на автомобілі і тому до того моста не поїдем. Пізніше напишу про деякі зміни в ціновій політиці в Ріміні.

  9. Перебуваємо в даний час у Ріміні. Скористалися Вашою цікавою розповіддю про місто та відвідали майже всі пам’ятки. Залишається загадкою одне зазначене місце. Де ж все таки знаходиться табличка з написом “Рубікон”??? Шукали і біля аквапарку та оглядового колеса, що розташовані на північній околиці міста (як виходить з наданої Вами карти). Може Ви в чомусь помилились? Дайте інший орієнтир як найти цю табличку чи можливо річку. Залишаємся в Ріміні ще на 3 дня. Дякую.

    1. Доброго дня, Андрію та Людмило! Рубікон від центру далеченько. Біля 18 км вздовж узбережжя. Ось мапа маршруту: https://goo.gl/maps/sF8FqkEPUty. Я позначила на ній міст через Рубікон, поруч з яким є скульптура Юлія Цезаря, Звісно, табличка з написом буде також при в’їзді на будь-який міст, що перетинає цю малесеньку і, на жаль, досить бруду річку. Гарного відпочинку!

Залиште свій коментар:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримати проєкт
Нові статті на блозі
Як доїхати з України до Угорщини: потягом, автобусом.
Як доїхати з України до Угорщини: потягом, автобусом.

Угорщина - популярний напрямок поїздок з України. Це також транзитна...

Фестиваль квітів. Замок Сент Міклош в Чинадійово.
Фестиваль квітів. Замок Сент Міклош в Чинадійово.

Середньовічний замок Сент Міклош знаходиться у центрі старовинного містечка Чинадійово....

Як доїхати з Києва до Будапешта потягом. Мій досвід.
Як доїхати з Києва до Будапешта потягом. Мій досвід.

На прямий потяг Київ-Будапешт придбати квитки майже нереально, тому я...

Як купити квиток на сайті угорської залізниці.
Як купити квиток на сайті угорської залізниці.

Покрокова інструкція - як купити квиток на сайті угорської залізниці....

Дрогобич за 1 день. Топ-10 цікавих місць.
Дрогобич за 1 день. Топ-10 цікавих місць.

Це той випадок, коли враження від міста перевершують очікування. "У...