Як відкрити візу в Болгарію самостійно. Покрокова інструкція

Як відкрити візу в Болгарію самостійно. Покрокова інструкція

Для поїздки на відпочинок до Болгарії володарям  закордоних українських паспортів старого зразка необхідно відкрити  болгарську візу. Доброю новиною лютого 2015 р стало рішення Болгарії ввести тимчасовий спрощений візовий режим для громадян України, Білорусі, Росії, Грузії, Вірменії та Казахстану. Така спрощена видача національних болгарських віз діє в цьому 2017 році. Це пов’язано з бажанням збільшити потік туристів на курорти Болгарії в літній сезон.

Вітаємо з Безвізом! З 11 червня 2017 володарі українських біометричних закордонних паспортів можуть їздити до країн Євросоюзу, крім Ірландії та Великобританії,  БЕЗ ВІЗИ.

Список “безвізових” країн: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція. А також країни, які входять до Шенгену, але не є членами Евросоюзу: Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія.

Візу до Болгарії відкривати НЕ потрібно якщо:

1.У вас є Біометричний паспорт громадянина України, Молдови, Грузії, що відповідає світовим стандартам. Мета вашої поїздки – ділова, туристична або сімейна. При цьому перебувати в Европі можна не довше 90 днів протягом кожних 180 днів. Будьте готові на кордоні надати документи, що підтверджують мету вашого візиту та фінансові гарантії. Вони такі ж, які потрібні для відкриття візи: бронь готелю або лист-запрошення, виписка з банку про наявність фінансів для подорожі, медична страховка, зворотні квитки, страховка грин-кард та тех. паспорт для автомобіля. Детальніше про документи для перетину кордону – читайте нижче в статті.

2. Ви – володар діючої Шенгенської дворазової або багаторазової візи у закордонному паспорті старого зразка. За новими правилами з липня 2014 року в Болгарію, Румунію, Хорватію і Кіпр можна в’їжджати по багаторазовій або дворазовій шенгенській візі з періодом перебування до 90 днів. При цьому термін перебування в Болгарії не повинен бути більше, ніж термін перебування в Шенгені. Наприклад, якщо шенгенської візи залишилося на 20 днів, то в Болгарії можна жити до 20 днів, а потім ще 20 днів в Шенгені. За одноразовою шенгенською візою вже не в’їдеш, в цьому випадку тільки національна болгарська віза.

3. У Вас є національна віза з дворазовим або багаторазовим в’їздом однієї з цих країн: Хорватії, Кіпру або Румунії.  Ці 4 країни (Болгарія, Хорватія, Кіпр і Румунія) уклали між собою договір про безвізовий перетин кордонів.

4. Ви – володар Національної візи категорії D однієї з країн Шенгену.

5. У Вас є Дозвіл на проживання однієї з країн Шенгенської угоди, або посвідка на проживання в Румунії, Хорватії або Кіпру.

В інших випадках візу потрібно відкривати обов’язково!

Де оформити візу в Болгарію самостійно

Ми намагаємося відкривати візи безпосередньо в посольствах країн, а не через візові центри. Це економить бюджет поїздки, адже не треба переплачувати посередникам (візовим центрам, туристичним компаніям) за послуги. Як то кажуть: “навіщо платити більше”, адже документи для візи Ви все одно САМІ збираєте)))

Посольство Болгарії в Україні: Адреса: м Київ, вул. Госпітальна, 1 Телефон: (044) 246-72-37 Робочі години: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 15.00. Офіційний сайт: www.mfa.bg/embassies/ukraine

Генеральне Консульство Болгарії в Одесі: Адреса: м. Одесса, ул. Посмітного, 9. Тел .: +38 (048) 746-65-54, 746-65-58. Офіційний сайт: www.mfa.bg/embassies/ukrainegc

У почесних консульствах Ви можете отримати лише консультацію

Почесне консульство Болгарії Запорізької області: 69017, г. Запоріжжя, ост. Хортиця, 55, Телефон: (+ 38-061) 286-54-45, 286-54-35, 286-54-33 – візи не відкриває!

З вересня 2014 г. відкрито Почесне консульство Республіки Болгарія у Львові: Адреса: м.Львів, вул Соломії Крушельницької, 2. Тел: (+38 032) 261-36-10. – візи не відкриває!

Контакти візових центрів або туристичних фірм можна знайти в інтернеті.

Скільки коштує Віза в Болгарію.

Вартість візи в Болгарію – 35 євро, термінова віза – 70 євро. Безкоштовно віза видається дітям до 18 років, пенсіонерам, студентам до 21 року при наявності студентського квитка.

Віза оплачується в посольстві Болгарії відразу при оформленні, і тільки в євро.

Який термін виготовлення національної туристичної болгарської візи:

Звичайні терміни – 5-7 днів. Прискорені – 2-3 дня, але потрібна для цього важлива причина.

Який тип візи потрібно відкривати для поїздки на відпочинок до Болгарії.

Для поїздки на автомобілі або автобусі транзитом через Румунію потрібно відкривати тільки дворазову або багаторазову національну Болгарську візу. Зараз в основному посольство Болгарії відкриває мінімальну дворазову візу для тих, хто перший раз їде в Болгарію. Мультивізу можуть отримати ті, хто вже має в паспорті візи Болгарії.

Одноразова національна віза Болгарії підійде для тих, хто на відпочинок вирушає літаком.

До речі, купити дешеві авіаквитки в Болгарію можна на відомому сайті Skyskanner.com.ua- пошук дешевих авіаквитків

Всі варіанти перельоту можна вибрати тут:

Як відкрити візу в Болгарію самостійно. Покрокова інструкція.

Самостійне відкриття болгарської візи – проста процедура. В зв’язку зі спрощеним візовим режимом зменшився термін прийняття рішення про видачу віз, скоротився перелік необхідних документів, а так само розширився перелік категорій громадян, які зможуть отримати візу безкоштовно. Віза виписується на конкретні дати + вказується кількість днів, протягом яких ви можете перебувати на території Болгарії, а також скільки разів можете в’їзджати до Болгарії.
1. Для початку потрібно записатися на співбесіду (на оформлення) візи в посольство/консульство Болгарії. Для цього достатньо зателефонувати за контактним телефоном посольства. Краще це робити за 2-3 тижні до планованої поїздки в Болгарію.

Документи на відкриття візи може подати один дорослий представник родини. При цьому довіреності не потрібно, тільки копії документів, що підтверджують, що це члени сім’ї – копії свідоцтва про шлюб та свідоцтва про народження.

2. Зібрати всі необхідні документи. Для Вашої зручності зробіть кілька пакетів документів. Для цього придбайте звичайні канцелярські файли на кожного учасника поїздки (на кожну дитину також окремий файл) + 1 файл на загальні документи (мед. Страховка, бронювання житла або фінансові документи).

Ось список документів на отримання візи Болгарії:

• 1 фото (на білому фоні) розміром 3,5 * 4,5 см на кожного учасника поїздки ..

• Чинний закордонний. паспорт + копія першої сторінки закордонного. паспорта. Термін дії паспорта не повинен перевищувати 10 років. У ньому повинні бути вільними ще дві сторінки. Закордонні паспорти, які були продовжені, не приймаються. Термін закінчення дії паспорта – не менше, ніж 3 місяці після завершення терміну дії візи.

• Якщо у Вас вже були візи Болгарії, зробіть копію сторінок паспорта з минулими візами.

• Копія свідоцтва про шлюб.

• Для дітей до 18 років – за новими правилами міграційної служби України на кожну дитину потрібно окремий закордонний паспорт.

• Якщо дитина їде з одним з батьків, то потрібно мати дозвіл на виїзд дитини від іншого з батьків. Якщо діти їдуть без батьків, (наприклад, з дідусем – бабусею), то потрібен дозвіл на виїзд дитини від обох батьків. Дозвіл на виїзд повинен бути завірений нотаріусом України.

• Студентам до 21 року потрібно, крім оригіналу закордонного. паспорту, копії його першої сторінки і фото, ще надати студентський квиток та його копію, або довідку з ВНЗ.

• Пенсіонерам – додати до основних документів пенсійне свідоцтво або довідку з Пенсійного фонду України.

• На кожного, хто їде в Болгарію (і на дітей теж) повинна бути заповнена візова анкета. Це можна зробити в письмовій формі російською мовою. Тільки ініціали вже пишете так, як в закордонному. паспорті.

3. Оформити медичну страховку в страховій компанії на весь період подорожі і з обов’язковим мінімальним покриттям 30 тисяч євро. (Зауважимо, що в мед. Страховці не вказують одну або дві країни. В страховці вказують цілий список країн, серед яких повинні бути ті країни, через які ви їдете транзитом і та країна, куди ви прямуєте).

Новинка! Тепер медичну страховку для подорожі можна оформити через інтернет за 5 хвилин на сайті Hotline.finance. Ділимося інформацією і бонусом в цій статті:

Туристична страховка онлайн. Що потрібно знати.

туристична страховка

• Приєднайте медичну страховку до всіх зібраних раніше (пункт 2) документам.

4. Забронювати готель або апартаменти в Болгарії. Це просто зробити через інтернет.

=== Букінг – відома всесвітня система пошуку готелів. Бронювання через неї приймається у багатьох посольствах для відкриття візи. Під час оформлення бронювання обов’язково вкажіть ВСІХ туристів (і діток теж). Це важливо для оформлення візи.

Виберіть Готелі Болгарії на сайті:

Booking.com

Читайте також:

= Як забронювати готель через інтернет. Вибираємо кращий готель за ціною і якістю. Бронюємо готель без кредитної картки.

Після закінчення процесу бронювання обраного готелю, на Вашу електронну пошту прийде лист – підтвердження бронювання. У ньому будуть всі дані готелю: № Вашого бронювання, дати проживання, адреса, контактний телефон, а також сума оплати повної або часткової (якщо Ви відразу ж оплатили бронь). Потрібно цю інформацію роздрукувати і додати до попередніх зібраних документів.

• Якщо Ви забронювали готель на букінг, в посольство, надаєте роздруковану діючу бронь з готелю з зазначенням суми передоплати (якщо була оплата), чек про оплату. В бронюванні обов’язково повинні бути вказані ВСІ туристи, на яких відкривається віза Болгарії.

  • Додайте лист-підтвердження до вже зібраних (пункт 2 і 3) документів.

• Якщо Ви орендуєте апартаменти безпосередньо у господаря в Болгарії, для відкриття візи, потрібно надати запрошення від власника квартири, завірене нотаріусом Болгарії. В бронюванні обов’язково повинні бути вказані ВСІ туристина яких відкривається віза Болгарії.

Кемпінги– тут потрібно тільки надати фінансові гарантії, а в візовій анкеті просто вказати адресу кемпінгу. (Якщо Ви не забронювали кемпінг через Букінг)

5. Чи потрібно оплачувати наперед бронь готелів або апартаментів. Фінансові гарантії.

Тут вже Вам вибирати)) В зв’язку з спрощеним візовим режимом, Ви надаєте в посольство або документ про повністю – 100% – сплаченоме житло в Болгарії або Фінансові гарантії – довідки про наявність грошових коштів.

Фінансові документи: виписка з банку з наявністю мінімум 500 євро (або 1000 євро на родину) на всю поїздку, або довідка з місця роботи про зарплату за останні 6 місяців, або свідоцтво про реєстрацію СПД + довідка з банку.

6. Для тих, хто їде на машині в Болгарію, ніяких документів на автомобіль для надання в посольство Болгарії в Києві не потрібно. У консульствах інших міст і візових центрах можуть попросити копію тех. паспорта на авто і копію водійського посвідчення.

А для себе не забудьте оформити в подорож страховку green card. До речі, Новинка! Тепер страховку “Green Card”- Зелену карту також можна оформити через інтернет на сайті Hotline.finance. З доставкою додому.

страховка зелена картка

Читайте також:

=== На машині до Болгарії. Вибираємо оптимальний маршрут Україна – Болгарія

=== На машині до Болгарії транзитом через Румунію. Оплата доріг, ПДР, комплектація авто, митниці.

7. Для тих, хто самостійно їде автобусом/літаком, квитки для надання в посольство Болгарії в Києві не потрібні. У консульствах інших міст і візових центрах можуть попросити надати бронювання або квитки.

8. Приходьте в посольство Болгарії на призначене Вам час з усіма зібраними документами. Оформляєте документи на візу.

9. Очікуєте визначений термін – 5-7 днів. Вам скажуть в посольстві, коли і о котрій годині прийти за документами.

10. Отримуєте документи з візами Болгарії, збираєтеся в дорогу і їдете насолоджуватися відпочинком)))

Читайте також:

= Як зібратися з дітьми в сімейну подорож і нічого не забути. 3 секрети зборів валіз без нервів і метушні

Дуже часто у мандрівників на машині в Болгарію виникає таке питання:

Чи потрібна транзитна віза Румунії для поїздки в Болгарію на машині.

Ні. Маршрут в Болгарію проходить через Румунію. Щоб транзитом проїхати Румунію досить національної туристичної багаторазової або дворазовою Болгарської візи, а також Шенгенської дворазової або мультивізи у закордонному паспорті старого зразка, або закордонного біометричного паспорту. Для короткострокової болгарської візи на транзит по Румунії дається 5 днів.

Яскравих Вам подорожей, відмінного відпочинку і прекрасної погоди!

Статті про Болгарії, які Вам будуть корисні:

=== Болгарія. Сонячний берег. Путівник. Відгуки, готелі, пляж, фото, ціни, визначні пам’ятки, відпочинок з дітьми на море.

=== Болгарія. Сонячний берег. Готель Tiara Beach – All Inclusive ****. Наші відгуки, опис, ціни, фото, що подивитися поруч.

=== Морські курорти Болгарії. Який курорт вибрати для відпочинку на морі

=== Болгарія, Святий Влас. 15 кращих готелів і апартаментів для сімейного відпочинку

Ми користуємось в подорожах Сервісами:

  • Booking.com - наш улюблений сервіс пошуку готелів і апартаментів.

  • Skyskanner.com.ua - пошук дешевих авіаквитків

  • infobus.eu - міжнародний сервіс пошуку квитків на автобуси та потягі по Україні та Європі.

  • Rentalcars.com - оренда автомобіля в будь-якій країні світу.

  • Hotline.finance - туристична страховка за 5 хвилин. Зелена карта. Отримайте знижку 10% на будь-яку страховку за нашим промокодом EP19 (літери англійською).

Коментарі (42 ком.)

  1. Добрий день! Підкажіть,будь ласка, який термін дії паспорта є необхідним при перетині кордону Болгарії – три чи шість місяців?
    Дякую

    1. Добрий день, Оксано! Взагалі три місяці (91 день), але рахувати потрібно від дати виїзду з Болгарії, а не від дати заїзду. Точну інформацію конкретно у Вашому випадку Ви можете дізнатись у консульстві Болгарії. Контакти є в статті. Гарних подорожей!

  2. Доброго дня! Підкажіть будь ласка, якщо пенсіонер придбав житло в Болгарії, на яку візу він може податись для легального проживання в Болгарії? Наперед вдячна.

    1. Доброго дня, Ірино! Були б раді Вам допомогти, але ми їздили у Болгарію як туристи і така інформація просто не в нашій компетенції. У статті є всі контакти, включно з телефонами посольства Болгарії. Зателефонуйте, будь ласка, щоб почути відповідь з офіційного джерела.Бажаємо Вам успіху!

  3. Доброго дня!
    Потрібна ваша допомога, я зараз знахожусь в болгарії,приїду в Україну 18.03.2020,і планую через 2 місяці приїхати знову,але по візі,тому що приїду на роботу;чи потрібно чекати 90 в Україні перед тим як їхати знову,чи це ніяк не впливає на те через візу
    І ще таке питання ,як саме робиться робоча віза там запрошення потрібно і сама робоча віза?

    1. Рената, доброго дня. Так як у нас туристичний блог то мова йшла про туристичну візу, що до безвізового режиму. Щодо робочої візи вам варто звернутись безпосередньо у консульство, контакти є в статті.
      Гарного Вам дня.

  4. Доброго дня. Скажіть а маючи польську робочу візу (річну) чи можу я поїхати в Болгарію на відпочинок

    1. Любов, доброго дня. Якщо у вас біометричний паспорт, то звичайно що можна. А якщо старий, то раджу зателефонувати у консульство ОБОх країн, Румунії і Болгарії.

  5. Доброго дня. А таке запитання, якщо в мене є депортація з країни Чехія, я перебуваю в базі “SIS”, тобто до країн Шенгенської угоди мені заборонено в’їзд, а от якщо в Болгарію на відпочинок, через Румунію, обидві країни не входять до країн Шенгенської угоди, вони є країни ЄС, чи не матиму проблем я в них на кордоні, чи не завернуть мене? Дякую.

    1. Віталій, доброго дня. На жаль на Ваше запитання ми не можемо дати повну відповідь. Ми лише по туризму)))) Можемо порадити звернутись напряму до консульств Румунії і Болгарії.
      Гарної подорожі.

  6. Скажіть будь ласка. Чи безпечно відправляти дитину-студента по студенській візі на підробіток в Болгарію . Запропонували в коледжі за 150 євро+ треба зробити біометричний паспорт. Дякую.

    1. Лариса, доброго дня. Болгарія така само безпечна країна як і Україна. І все залежить від виховання і поведінки самої дитини, так би мовити інстинкту самозбереження.
      Вдалої подорожі.

  7. Добрий вечір! Скажіть будьласка.Я. гражданинка України, проживаю в Італії ,маю документи пермессо дісожжьорно. Чи можливо на цих документах поїхати у відпустку до Болгарії? Дякую!

    1. Доброго вечора, Світлано!Якщо у Вас біометричний закордонний паспорт нового зразка, то віза в Болгарію не потрібна. Якщо у Вас закордонний паспорт старого зразка, то потрібно уточнити по телефону напряму в консульстві Болгарії. Контакти є в статті. Оскільки ми не знаємо, що таке документи “пермессо дісожжьорно”. Гарного відпочинку!

      1. Доброго дня! Читала Змiстовнi й Прекраснi поради! Чи можна запитати щодо вiдпочинку бiля моря в Румунii?

  8. Добрий день. Збираюся на відпочинок до Болгарії. Але по польській робочій національній маю депортацію до 3 вересня 2017 року (на 6 місяців).Маю не біометричний паспорт. Чи можуть мені відмовити у відкритті туристичної візи Болгарії? Дякую

    1. Марія, доброго дня! Теоретично можуть. Думаю, Вам краще зателефонувати в посольство і спитати напряму. Це буде сама точна інформація від першоджерела. Успіхів!

    2. Марія, доброго дня. Прочитав таку новину, вона віддалено нагадує вашу ситацію. “На кордоні з Польшею та Румунією зафіксовано перші відмови у в’їзді громадянам України після початку дії безвізового режиму.
      Про це повідомив в коментарі “Європейській правді” керівник Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев.
      За його словами, станом на 11 ранку одну відмову зафіксовано на кордоні з Польщею – через прикордонний пункт “Шегині” намагався в’їхати до Польщі чоловік, який має заборону на в’їзд, винесену владою Данії – раніше цей громадянин України перевищив термін перебування в Шенгені. Точно з такої ж причини було відмовлено у в’їзді двом українцям на кордоні зі Словаччиною, в пункті перетину Вишнє Нємецьке. Ці громадяни перед тим були депортовані з ЄС і знали про заборону в’їзду.”
      Вдалої подорожі))

  9. Прочитала про неповнолітніх дітей.Син має візу у моєму паспорті.А донька буде відкривати Шенген візу.Скажіть ,будь ласка,їй потрібно переїхати кордон з Польщею один раз,щоб вона поїхала далі по цій візі з нами в Болгарію чи може відразу в Болгарію.?

    1. Іванна, доброго дня. Відповім я)) Якби це було до безвізу, то я не радив би так робити. Адже бажано в”їзжати в ту країну, яка видала візу. А так як скоро безвіз. То не думаю, що потім поляки будуть звертати увагу на таке порушення.

  10. Доброго вечора! Хочемо вперше поїхати в Болгарію на море.Маємо паспорти старого зразка.У мій вклеєно фото сина(12років)і відкрито візу Шенген з мультив’їздом до 2018 року.Я вже раз була в Польщі по цій візі,але без сина.Віза категорії С.
    У чоловіка національна робоча D на два роки .
    У доньки ( 21 рік) закінчується Шенген 27липня і вона буде відкривати знову таку ж .Що в нашому випадку робити?Дякую!

    1. Іванно, доброго вечора! У Вашому паспорті відкрито візу Шенген на сина чи просто вклеєно його фото в паспорт? Якщо такої візи немає, то виїзд дитини без візи можливий лище за наявності біометричного закордонного паспорта. Ми такі самі туристи, як і Ви, тому дізнаємось всю інфу на оф. сайті прикордонної служби України. Зара,з в зв’язку з безвізом, правила можуть змінюватись чи доповнюватись. Найточнішу інформацію про перетин кордону можна дізнатись на оф. сайті http://dpsu.gov.ua/ua/Viizd-za-kordon-nepovnolitnih-ditey. Є також телефон гарячої лінії, по якому можна задати питання. Якщо Ви встигаєте по строкам на море, то дешевше і вигідніше, ніж платити за візу шенген, буде поміняти доньці звичайний загран на новий біометричний паспорт.Але тут вирішувати Вам. Гарної подорожі!

  11. Доброго дня! Вперше везу групу дітей у Болгарію на відпочинок.У дітей є старі паспорти.Чи підійдуть вони і як мені діяти далі?Дякую.

    1. Доброго дня, Наталіє! Старі дитячі паспорти підійдуть для поїздки: 1. якщо в них вже є відкрита болгарська віза, 2.якщо візи ще немає, то можна в старий паспорт оформити візу в консульстві. В новий біометричний паспорт візу вже ставити не будуть.Гарної Вам подорожі!

  12. Їдемо 18.06 в Болгарію, вірніше плануємо. В світлі останніх подій потрібно робити візу?

    1. Андрію, доброго дня!Вітаю з безвізом)))Якщо у вас та всіх, хто з вами подорожує(включаючи діток) є біометричні паспорти, то, думаю, що візи болгарської відкривати не потрібно. З 11 червня вже можна буде користуватись новими правилами.Ну , можливо, 1-3 дня треба відкласти на поступове введення безвізових правил на кордоні. Але все рівно, на кордоні можуть перевірити бронь готелю, фінансові гарантії, страховки на авто та медичні. Тобто Вам треба буде підтвердити – де ви будете жити і що є на це гроші. Гарного Вам відпочинку!

  13. п.Олено, дякую за відповідь.
    Хочу уточнити – бронь готелю робити на наш термін перебування (14 днів) чи меншу кількість днів?

    1. Відповім я))) Болгарське консульство практикує добавляти дні до вашої броні. Наприклад ви забронювали готель на 10 днів, то візу автоматично дадуть на 14-16 днів. Це так потрібно для транзиту через Румунію.

  14. У нас оренда апартаментів. І в мене нема і не буде офіційного підтвердження бронювання. Бо власник в Україні і скоро в Болгарію не поїде. Як діяти в такому випадку? Власник завіряє що я перший хто запитав за такий документ про оренду

    1. Андрію, дякую за питання.В Вашому випадку є такий варіант-1. забронювати готель на букінгу (Умови броні мають бути такі -з безкоштовною відміною бронювання за кілька днів до заїзду, без кредитки та передплати). В посольство надати бронь готелю і фнансові гарантії (1000 євро на сім’ю). Після отримання візи бронь можна відминити.2.варіант -В візовій анкеті просто вказати адресу кемпінгу в Болгарії і надати фінансові гарантії. Але дивно, як на мене, що власник апартаментів, людина яка здає житло в Болгарії, вперше чує про такий документ.Адже для відкриття візи завжди потрібно показати, де Ви будете жити в країні.Успіхів Вам!

  15. Ну а если все таки примут безвиз, то тема вообще потеряет актуальность 🙂 очень надеюсь на это)

  16. “Це економить бюджет поїздки, адже не треба переплачувати посередникам”.
    Это логично, но не для всех путешественников. Поясню.
    Мы живем например в маленьком городке в Днепропетровской области (Желтые Воды). Для того чтобы получить визу, нужно собрать кучу документов, подтверждений и поехать в Киев. Дорога туда/обратно мне обойдется порядка 600 грн. Плюс пожевать что-то, кафе, ну как обычно :))) Итого 800 грн. как с куста. Потом ты что-то не довез из документов или неправильно их составил. Заплати тете в посольстве, чтобы помогли заполнить. Или приедь в другой раз, выбросив еще 800 грн.
    Ну хорошо, предположим что доки у тебя правильные, и ты их сдал потратив на это 800 грн. Дальше те же 800 грн, чтобы забрать паспорта с визами.
    Теперь гуглим и находим конторы, которые делают визы с пересылкой паспортов “новой почтой” за + 20 евро с паспорта. Т.е. за 2-х мне нужно сверху отдать 40 евро, что составляет 1200 грн. И оплата происходит по факту визы в паспорте.
    Зачем мне бегать собирать бумажки, тратить время на посещения визовых центров, если даже финансово это обходится дороже (1600 против 1200)?

Залиште свій коментар:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримати проєкт
Нові статті на блозі
Як доїхати з України до Угорщини: потягом, автобусом.
Як доїхати з України до Угорщини: потягом, автобусом.

Угорщина - популярний напрямок поїздок з України. Це також транзитна...

Фестиваль квітів. Замок Сент Міклош в Чинадійово.
Фестиваль квітів. Замок Сент Міклош в Чинадійово.

Середньовічний замок Сент Міклош знаходиться у центрі старовинного містечка Чинадійово....

Як доїхати з Києва до Будапешта потягом. Мій досвід.
Як доїхати з Києва до Будапешта потягом. Мій досвід.

На прямий потяг Київ-Будапешт придбати квитки майже нереально, тому я...

Як купити квиток на сайті угорської залізниці.
Як купити квиток на сайті угорської залізниці.

Покрокова інструкція - як купити квиток на сайті угорської залізниці....

Дрогобич за 1 день. Топ-10 цікавих місць.
Дрогобич за 1 день. Топ-10 цікавих місць.

Це той випадок, коли враження від міста перевершують очікування. "У...