У перший місяць літа в Україні проходять багато чудових фестивалів і свят. Завжди можна вибрати, куди поїхати відпочити в червні. Офіційні вихідні в червні 2018: 28 та 29 червня. Четверг 28 червня – День Конституції України, вихідний також у п’ятницю 29- го червня. Представляємо найцікавіші фестивалів і свят в Україні.
Де зупинитися в Україні:
Забронювати готелі і квартири в різних містах України можна за цим посиланням:
Щоб швидко знайти готель, внесіть дані в цю форму пошуку:
Booking.com
Львів
Найтуристичніше місто в Україні в черговий раз запрошує на оригінальні фестивалі. Недарма місто Львів називають не просто культурною столицею України, а справжньою столицею фестивалів.
Міжнародний фестиваль ретро-автомобілів «Леополіс Гран Прі» – 1-3 червня 2018.
Місце проведення: Центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького, вул. Болгарська, 4. Вхід вільний. Сайт фестивалю.
В парку ім. Хмельницького відбудеться грандіозна виставка розкішних старовинних автомобілів.По традиційній трасі «Львівський трикутник» (вул. Стрийська, Вітовського та Героїв Майдану) проїдуть історичні авто. Це справжні авто-шоу-змагання. У програмі фестивалю також квести, автомобільне свято для дітей, виставки старовинних машин.
Міжнародний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest – 27 червня – 1 липня 2018
Місце проведення: пл. Ринок, парк культури ім. Б. Хмельницького, вул. Коперника 15а (поруч з Палацом Потоцьких). Вартість квитків – від 300 грн. Сайт фестивалю
В кінці червня звуки джазу доповнять особливий колорит стародавнього Львова. Фестиваль Leopolis Jazz Fest – одне з найбільш очікуваних і яскравих музичних свят в Україні. Воно збере зірок джазу з усього світу. Квитки на фестиваль продаються на сайті. Також можна розміститися в пікніковій зоні парку ім. Б. Хмельницького і слухати джаз безкоштовно. У програмі є виступи джазових виконавців з вільним входом.
Де зупинитися у Львові:
Ми зробили для вас готову добірку готелів тут: 20 кращих апартаментів і квартир в центрі Львова
Що подивитися у Львові.
Думаємо, вам це буде цікаво:
=== Львів за один день. Аромат кави, шоколаду і чарівності.
=== Парк мініатюр – маловідома пам’ятка Львова. А також Палац Потоцьких і Музей мистецтва давньої книги.
=== Що привезти зі Львова. Топ-18 сувенірів, подарунків і «цяцянок».
Кам’янець-Подільський.
Фестиваль середньовічної культури «Форпост» , 01 – 03 червня 2018
Місце проведення: Стара фортеця.
Чим зайнятися на фестивалі «Форпост 2018». Поринути в атмосферу середньовіччя, побачити масові середньовічні битви і лицарські бої, вивчити кілька «па» з історичних танців, скуштувати автентичну кухню, постріляти з лука, відвідати майстер-класи і колоритний ярмарок. Ціна квитка на 1 день – 200 грн, на 3 дні -400 грн.
Міжнародний фестиваль стилю «Ретрофест» – 8-10 червня 2018
Місце проведення: центр міста, Стара Фортеця.
Атмосфера і стиль 20-70 років минулого століття запанує в старовинному Кам’янець-Подільському. У центрі уваги ретро-автомобілі та ретро-техніка виробництва різних країн. Колоритними вуличками міста пройде ралі різних моделей раритетних авто. Цю картину доповнить показ ретро-моди, музика і танці в стилі джаз, твіст, рок-н-рол, а також ретро-кіно, арт-простір, театральні перфоманси, концерти зіркових виконавців. Cайт фестивалю
Де зупинитися в Кам’янець-Подільському:
Забронювати житло можна за цим посиланням:
Читайте також:
Закарпаття. Мукачево.
Історична реконструкція весілля княгині Ілони Зріні та графа Імре Текелі – 16 – 17 червня 2018
Місце проведення: Мукачево, замок Паланок.
Більше 300 років тому, 15 червня 1682 року в одному з найкрасивіших замків Закарпаття відбулося весілля національної героїні Угорщини княжни Ілони Зріні та ватажка угорських повстанців Імре Текелі. Історія їхнього кохання почалася в замку Сент Міклош (Чинадієво). У Мукачівському замку закохані зіграли пишне весілля і були вірними один одному, незважаючи на відстані, до кінця своїх днів. У стінах середньовічного замку буде відтворена церемонія одруження. Кухарі на основі старовинних рецептів приготують страви, які подавалися на цьому знаменитому весіллі.
Де зупинитися в Мукачево.
Забронювати готелі можна за цим посиланням:
Це цікаво прочитати:
=== Мукачівський замок «Паланок»: як дістатися, історія, легенди, фото
=== Відпочинок в Карпатах. Місто Сколе: пам’ятки, готелі, легенди
=== Україна: Сколе, замок Паланок, Берегово. На машині по Європі. Звіт про поїздку – частина 1.
=== Львів та замок Сент Міклош. Звіт про подорож до Хорватії. Частина 1.
Полтавська область. село Опішня
День гончара в Опішні- 30 червня 2018
Місце проведення: Полтавська область, с. Опішня, вул Заливчого, 3, Національний музей-заповідник українського гончарства.
Село Опішня називають столицею гончарства в Україні. Тут зберігають і розвивають традиційне гончарне мистецтво. . Гостей фестивалю чекає ярмарок, майстер-класи з гончарної та ковальської справі, фестиваль ковалів «Вакулафест», виступи фольклорних колективів, розваги та конкурси для дорослих і дітей, дискотека в стилі етно. Сайт музею-заповідника
Де зупинитися в Опішні та околицях:
Готелі та садиби можна забронювати за цим посиланням:
Закарпаття. Колочава
Фестиваль ріплянки в Колочаві -16 -17 червня 2018.
Місце проведення: Закарпатська область, с. Колочава, скансен «Старе село», вул Дружби, 26. Початок о 13-00.
Унікальне і єдине в Україні село 10 музеїв і 20 пам’ятників приймає гостей. Тут відбудеться «смачний» фестиваль оригінальної автентичної страви під назвою «ріплянка». Більше 250 років місцеві жителі готують ріплянку з картоплі і борошна з різними підливками – мачанками. У програмі театралізовані дійства, ярмарок, конкурси та майстер-класи. Вартість квитка від 30 грн- дорослий, порція ріплянки- від 40 грн.
Де зупинитися в Колочаві:
Забронювати житло в унікальному селі можна за цим посиланням:
Читайте також наші статті:
=== Унікальна Долина нарцисів, Географічний центр Європи і Закарпатська «Конча Заспа»
Івано-Франківська область. с. Верхній Ясенів
Фестиваль «Полонинське літо – 2018» – 23-30 червня 2018
Місце проведення: урочище «Запідок», с. Верхній Ясенів, Верховинського району.
Традиційне гуцульське свято проводів вівчарів на полонину. За старовинними звичаями вівчарі, перед тим, як відправиться на гірські пасовища, запалювали Полонинську ватру. Вогонь в цьому вогнищі підтримували все літо. Він служив оберегом для пастухів від диких тварин і нечистої сили. Фестиваль «Полонинське літо» також відкриється запалюванням ватри.
Гості свята познайомляться з гуцульськими звичаями, автентичною кухнею, народними забавами. На ярмарку можна буде придбати вироби місцевих майстрів, а також продукти вівчарства, виготовлені на полонинах, – вурду, бринзу, буц. Аматорські фольклорні колективи порадують гуцульськими піснями і танцями.
Де зупинитися в с. Верхній Ясенів, в Верховині та околицях.
Забронювати готелі, садиби можна за цим посиланням:
Сумська область. м Тростянець
Міжнародний фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття » – 28-30 червня 2018
Місце проведення: Сумська область, м Тростянець, територія фортеці «Круглий двір»
Унікальна можливість перенестися в атмосферу середньовіччя. Це означає – доторкнутися до давніх стін замку XVIII століття, покуштувати середньовічну кухню в корчмі, навчитися майстерності у ремісників, відвідати жвавий ярмарок і файер- шоу, постріляти з арбалета, побачити сміливих лицарів в блискучих на сонці обладунках. На фестивалі пройде турнір лучників, лицарські бої і битви. Вартість квитків: від 120 грн, дітям-знижка.
Де зупинитися в Тростянці:
Для гостей фестивалю буде відкрито наметове містечко. Також можна забронювати готель за цим посиланням:
Полтавська область. село Опішня
Тиждень національного гончарного руху в Опішному «Здвиг 2018» – 25 червня – 1 липня 2018
Місце проведення: Полтавська область, Опішня, вул Василя Кричевського 102, Національний музей-заповідник українського гончарства. Сайт
Село Опішня називають столицею гончарства в Україні. Тут зберігають, вивчають і розвивають традиційне українське гончарне мистецтво. «Здвиг -2018» – це науково-культурна акція національного масштабу. Програма дуже насичена і цікава. В рамках цього тижня пройдуть відразу кілька фестивалів: національний фестиваль гончарства, молодіжний гончарський фестиваль «Опішня-2017», Е-літня академія гончарства, конкурс бодіпейтінга «BodyCeramicFestUkraine» – декору тіла за допомогою гончарної глини, фотоконкурс, КЕРАМОрезіденція, всеукраїнський фестиваль ковалів «ВакулаФест », фестиваль вогню, фольклорний фестиваль « Гончарське Перевесло ».
Гостей фестивалю чекає міжнародний художній ярмарок «Гончарний Всесвіт в Україні», майстер-класи з гончарної та ковальської справі, виступи фольклорних колективів, розваги, вікторини та конкурси для дорослих і дітей, дискотека в стилі етно, екскурсії.
Де зупинитися в Опішні та околицях:
Готелі та садиби можна забронювати за цим посиланням:
Житомирська область. м Радомишль.
Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба» – 23-24 червня 2018
Місце проведення: Історико-культурний комплекс «Замок Радомишль», м Радомишль, вул. Плетенецька 15. Вартість квитків від 250 грн.
Класична музика на природі та біля стін стародавніх палаців – популярний в Європі напрямок. Сцена Шопенфеста встановлюється в романтичному і мальовничому місці замку Радомишль, на Острові Любові. Це благодійна акція, яка проходить за підтримки посольства Республіки Польща в Україні. Твори великого польського композитора Фредеріка Шопена виконуватимуть кращі музиканти з України та Польщі – лауреати міжнародних конкурсів, студенти консерваторій, учні музичних шкіл.
Для гостей фестивалю проведуть цікаві екскурсії по Музею української домашньої ікони та старожитностей «Душа України», майстер-класи з виготовлення паперу за технологіями XVII століття, катання на човнах, стрільба з лука і арбалетів.
Де зупинитися в Радомишлі:
Забронювати готелі можна за цим посиланням:
Одеса
Фестиваль електронної музики Oстрів – 29 червня – 1 липня 2018.
Місце проведення: м. Одеса – від 899 грн за три дні.
Фестиваль Ostriv Fest – єдиний в Україні в цьому жанрі. На open-air фестиваль запрошені такі зірки електронної музики, як Carl Craig, Petre Inspirescu, DJ Koze, Barac, Booka Shade,, Piticu, Onuka, Shaun Reevez, Cepasa.
Де зупинитися в Одесi:
Фестиваль фестивалів «Хочу в Одесу» 23 червня – 1 липня 2018
Місце проведення: Приморський бульвар, сцена біля пам’ятника Дюку, спортивний аеродром Гідропорт.
“Перлина біля моря” демонструє весь свій туристичний потенціал. Протягом року в Одесі пройшло більше 200 фестивалів різних напрямків. «Хочу в Одесу» – це унікальна можливість всього за пару днів побувати на найяскравіших святах, тому що всі одеські фестивалі представлені в одній оригінальній «упаковці». Наприклад, тут можна побачити фестиваль шашлику, Вина і Хліба, Рибальської кухні, свято Фонтанів і ремесел, Туристичний, Танцювальний і Кіно-фестиваль.
Приморський бульвар прикрасить колоритний парад фестивалів, на сцені біля Дюка – розваги, виступи музикантів і танцювальних колективів, конкурси, презентації свят. На аеродромі Гідропорт відбудеться змагання з повітряного фрістайлу, пілоти спортивних літаків готові продемонструвати найсміливіші фігури вищого пілотажу.
Читайте також:
= Одеса. Путівник: готелі, маршрути прогулянок, пам’ятки, їжа, пляжі, фото, відгуки.
= Одеська кухня. Де смачно поїсти в Одесі
Де зупинитися в Одесі:
Житло в Одесі просто забронювати за цим посиланням:
Тепер Ви знаєте, куди поїхати в червні. Травень був також насичений фестивалями і святами. Добірку подій травня читайте тут:
=== Куди поїхати на травневі свята в Україні. Фестивалі, свята, відпочинок.
=== 15 ідей для подорожей по Україні в другій половині травня.
Читайте також: Найцікавіші фестивалі липня в Україні.
Ми розповіли про найцікавіші фестивалі і свята в Україні на різний смак. Хорошого вам відпочинку!
Читайте також про цікаві місця в Україні:
=== Консультації. Допомога в плануванні самостійних турів до Європи.
=== Поїздка одного дня. Батьківщина Тараса Шевченка і зовсім не французька Шампань.
=== Корсунь-Шевченківський – самобутнє місто над Россю
=== Музей історії Богуславщини або Захоплююча Подорож у Часі
Коментарі (0 ком.)
Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.