Богуслав – місто натхнення. Екскурсії, тури.

Богуслав – місто натхнення. Екскурсії, тури.

Місто над Россю – тисячолітній Богуслав. Здавна славився як фортеця, як місто козаків, митців, гомінких ярмарків, як центр ткацтва і гончарства. Ярослав Мудрий, натхнений перемогою над кочівниками, прославив Бога. Так, за легендою, з`явилась назва Богуслав. Протягом століть місто продовжує надихати. З ним пов`язані долі багатьох відомих людей. Тут дивовижна природа, свої місця сили, історія, народні ремесла. Богуслав – місто натхнення. Сюди приїжджають відпочити, пізнати край, традиції, перезавантажитись і зарядитись позитивною енергією. Вам стануть у пригоді авторські тури й екскурсії.

Богуслав розташований в 120 км від Києва, 80 км від Білої Церкви, 115 км від Черкас, 125 км від Умані. До нас приїжджають гості з різних міст України і різних країн світу. Ми співпрацюємо з туристичними фірмами, профспілками, колективами шкіл, підприємств. Проводимо індивідуальні екскурсії для сімей, компаній друзів, що особливо актуально у цей час. Екскурсії і тури проводяться з дотриманням безпеки: обов`язкові маски, рукавички, засоби дезінфекції, дотримання дистанції.

Ми покажемо рідний Богуслав таким, яким його любимо. Нам є про що вам розказати, чим здивувати. Оберіть свій тур і приїжджайте. Запрошуємо до славного міста Богуслав!


Зміст. Тури в Богуслав. 


Екскурсія “Богуслав – місто натхнення”.

Тисячолітня історія, легенди, дивовижна природа Богуслава надихають, дарують нові відкриття, творчі ідеї, життєву енергію. З містом пов`язані долі багатьох талановитих людей, що вплинули на Україну і світ. Якби не Богуслав, не було б… а тут починається найцікавіше і найнеочікуваніше. Ми здивуємо вас і покажемо, чому так любимо своє рідне місто.

Програма екскурсії “Богуслав – місто натхнення”

  • Прогулянка з цікавими історіями по Старому місту.
  • Музей декоративно-ужиткового мистецтва “Кам`яниця”. Знаходиться у найстарішій будівлі міста. Тут ви дізнаєтесь про народні “бренди” Богуславщини і її рекорди: найдовший тканий рушник України, Килимова доріжка Миру, гончарні вироби дітей – переможців Всеукраїнських конкурсів, спробуєте поткати на старовинному верстаті.
  • Музей історії Богуславщини з нестандартною експозицією – справжня подорож у часі.
  • Свято-Троїцька церква XIX ст. з нетиповою для України архитектурою. Почали будувати храм за наказом графині Олександри Браницької.
  • Яма і висока Скеля – неймовірно гарне місце на річці Рось. Це пам`ятник природи – Відслонення богуславських гранітів. Популярне місце відпочинку богуславців.
  • Міст кохання через річку Рось. Його відкривала співачка Ніна Матвієнко.
  • Про неї складені легенди, звучать думи, написані поеми – народна героїня Маруся Богуславка.
  • Музей Марко Вовчок – письменниці, перекладачки, жінки, в яку без тями закохувались чоловіки.
  • Свято-Миколаївський чоловічий монастир височіє на пагорбі над Россю і Богуславом. Звідси відкривається чудовий краєвид. Храму вже понад 400 років. Поруч є джерело Святого Миколая.

Екскурсія “Богуслав – місто натхнення” без відвідування музеїв триває 3 години. Разом з музеями тривалість екскурсії 5,5-6 годин. ( Музей “Кам`яниця” – 0,5 год, Музей історії Богуславщини – 1 год, Музей-садиба Марко Вовчок – 1 год). Час екскурсії можна скоротити за рахунок музеїв.

Маршрут пішохідно-автомобільний, між основним локаціями пересуваємось на автомобілі/автобусі.

Вартість екскурсії за домовленністю.

Тур “Надихайся. Заряджайся. Богуслав і гора Тотоха”

Є на світі місця, що дарують життєву енергію. Тут час уповільнюється, панує спокій, забуваєш про стрімкий темп великого міста, відпочиваєш душею. Серед таких місць –  старовинний Богуслав, що став для багатьох людей містом натхнення, і гора Тотоха, пам`ятка археології, колись древнє городище, а тепер – знамените місце сили. “Надихайся, заряджайся! – найпопулярніший маршрут серед наших туристів. Це тур про багатства і унікальність нашого краю: люди, традиційні ремесла, мальовнича природа, історія, легенди, місця сили.

Програма туру “Надихайся. Заряджайся. Богуслав і Тотоха”

Маршрут: Богуслав – село Медвин (25 км від Богуслава) – гора Тотоха.

  •  Екскурсія в діючу Ткацьку майстерню відомої богуславської килимарниці Валентини Ткач.
  • Музей декоративно- ужиткового мистецтва “Кам`яниця”.
  • Екскурсія “Богуслав – місто натхнення”: прогулянка Старим містом, Яма і гранітна Скеля, пам`ятник Марусі Богуславці, Свято-Миколаївський монастир.
  • Музей історії Богуславщини – дивовижна подорож у часі.
  • Поїздка в село Медвин, за 25 км від Богуслава. Кажуть, що місцева гора Тотоха – один з найсильніших енергетичних центрів Землі. Чи справді так, перевірте самі))).

Тур на цілий день, триває приблизно 8 годин. Маршрут пішохідно-автомобільний, між основними локаціями пересуваємось на автомобілі (вашому/нашому) або на вашому автобусі.

Вартість екскурсії за домовленністю.

Етнотур ” Візерунки Богуславщини”.

Богуславщина здавна славилась ткацтвом і гончарством. Богуславські килими, рушники, скатертини були впізнавані за особливим візерунком, кольорами і унікальним “секретним” методом ткання. Село Дибинці – старовинний центр гончарства, відомий з XVII століття. Тут колись діяла фаянсова фабрика Браницьких. Місцева кераміка славилась легкістю, міцністю і природними відтінками оригінальних орнаментів. Дізнатись секрети народних майстрів, побачити мальовничі місця, що надихають на творчість, зануритись у затишок маленького старовинного міста можна в етнотурі “Візерунки Богуславщини”.

Програма одноденного етнотуру “Візерунки Богуславщини”.

Маршрут: Богуслав – село Розкопанці – село Дибинці ( 10 км від Богуслава) -Дибинецька круча.

  • Ткацька майстерня Валентини Ткач. Знайомство з мистецтвом ткацтва у справжній майстерні. Тут панує атмосфера витканої казки. Авторські килими вражають природними барвами, дарують затишок, адже виткані з душею. Вироби відомої богуславської майстрині, члена Національної Спілки майстрів народного мистецтва України, представлені  у “Мамаєвій Слободі”, Музеї Івана Гончара (м. Київ), в приватних колекціях  Франції, Канади, США, Німеччини, Китаї, Португалії, Польщі, Англії, Туреччини, Угорщини.
  • Музей декоративно-ужиткового мистецтва “Кам`яниця”. У найстаріший будівлі Богуслава знаходяться найдовший тканий рушник України, Килимова доріжка миру, гончарні і ткані вироби дітей – переможців Всеукраїнських конкурсів. Тут можна спробувати поткати на старовинному верстаті.
  • Екскурсія Богуславом: прогулянка з історіями по Старому місту, Яма – гранітне оголення на Росі, пам`ятник Марусі Богуславці, Свято-Миколаївський монастир.
  • Церква Івана Богослова в с. Розкопанці – одна з найстаріших дерев’яних церков Київщини.
  • Музей гончарства в селі Дибинці. Ознайомчий майстер-клас з гончарства. Приватний музей створила художниця Тетяна Тарасенко, викладач петриківського і дибинецького розпису, представниця відомої в Україні династії дибинецьких гончарів. Про секрети гончарного мистецтва і народні традиції ви дізнаєтесь на майстер-класі від членів Національної спілки майстрів народного мистецтва України, майстрів художньої кераміки, гончарів Сергія Тодорчука та Ярослави Спасьонової.
  • Дивовижний краєвид на річку Рось з Дибинецької кручі.

Програма одноденного туру розрахована на 8 годин.

Вартість за домовленністю.

Етнотур – перезавантаження “Барви Богуславщини”

Перезавантаження, медитація, Art-терапія, природні барви, пізнання себе і світу, повернення до давніх традиційних ремесел, занурення в атмосферу дитинства, затишку і смачних страв бабусиної хати – кожен знайде у цьому турі щось своє, особисте. Багатоденний тур “Барви Богуславщині” у форматі “Все включено”. Розрахований на 2 дні, тільки для невеликих груп до 5-6 чоловік. Прекрасно підійде для компанії друзів і родини.

Майстер-клас на ткацьких міні-верстатах у Творчій майстерні Валентини Ткач. Коли ти тчеш, пальці створюють з кольорових ниток візерунок, думки зосереджуються на творчому процесі або ти зовсім їх відпускаєш у “вільне плавання”. Релакс, медитація, перезавантаження. Ткацька майстерня Валентини Ткач для нас особливе місце. Тут неймовірно колоритно і затишно, а чай з трав особливо запашний. Душа просто відпочиває і насолоджується творчою атмосферою ткацьких традицій.

Дибинецька кераміка, колоритний дибинецький розпис – це також Барви Богуславщини. У селі Дибинці, давньому центру гончарства, приймає гостей зелена садиба “Мальовниця”. Тетяна Тарасенко, власниця садиби, за професією художниця, викладач петриківського і дибинецького розпису. Природні барви,  зосередженність на красі, дивовижні квіти і птахи, що з`являються з-під пензля  –  творча медитація панує на майстер-класах Тетяни Тарасенко.

Тетяна Тарасенко створила на садибі приватний Музей гончарства. Майстер-класи з гончарного мистецтва проводять гончарі Сергій Тодорчук та Ярослава Спасьонова, члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України, майстрів художньої кераміки, викладачі богуславської школи мистецтв. Це справжня магія, відчувати як грудка глини у твоїх руках перетворюється на глечик, тарілку, горнятко.

У садибі Мальовниця вас також смачно нагодують і на возі покатають. Покуштуєте традиційні страви за старовинними місцевими рецептами, що збереглись від бабусь. Від цього меню аж слинкі біжать)). Обирайте до кольору, до смаку. Меню страв по-дибинецькі: 1. печеня в горщечках (глиняних) , 2, капустняк з тертої капусти в казані. 3. куліш зі шкварками, або м`ясом. 4. щипані галушки із зеленню. 5.бульбеники з маком та часником. 6. деруни з сметаною. 7.  вареники з різною начинкою. 8. сирники запечені в сметані.9. налісники з різними начинками. 10. кисілі фруктові , молочні.

Програма етнотуру-перезавантаження “Барви Богуславщини”

День 1.

  • Богуслав. Музей декоративно-ужиткового мистецтва “Кам`яниця”.
  • Екскурсія Богуслав -місто натхнення: прогулянка Старим містом, Яма – гранітне оголення на Росі, пам`ятник Марусі Богуславці, Свято-Миколаївський монастир.
  • Село Дибинці. Садиба Мальовниця. Обід по-дибинецькі. Страви приготовлені з місцевих органічних продуктів за  старовинними рецептами.
  • Музей гончарства в селі Дибинці. Майстер-клас з гончарства.
  • Майстер-клас з Петриківського або Дибинецького (на вибір) розпису.
  • Сільска романтика – катання на возі з кіньми по вуличкам Дибинців. (20 хвилин)
  • Відпочинок і ночівля у садибі зеленого туризму “Мальовниця”. Про садибу та умови проживання читайте в цій статті.

День 2.

  • Садиба Мальовниця. Сніданок по-дибинецькі.
  • Дибинецька круча з дивовижним краєвидом на Рось..
  • По дорозі до Богуслава можна побачити одну з найгарніших і найстаріших дерев’яних церков Київщини – Церкву Івана Богослова. Вона знаходиться у с. Розкопанці, лише в 5 км від Богуслава. Цікаво, що саме цей храм побудували у 1726 році на богуславському острові, де височіє зараз пам’ятник Марусі Богуславці. У ньому хрестили маленького майбутнього художника Івана Сошенка. А у 1884 храм розібрали і перенесли на нове місце в с. Розкопанці.
  • Ткацька майстерня Валентини Ткач. Майстер-клас на оригінальних міні-верстатах. Триває 3-4 години з перервою на чаювання. По завершенню майстер-класу витканий власноруч виріб (серветка, підставка під чашку) можна буде взяти з собою.

У вартість туру у форматі “Все включено” входить: екскурсія Богуславом і супровід гіда по маршруту, квитки в музей “Кам`яниця”, майстер-клас у Ткацькій майстерні Валентини Ткач, квиток в  Музей гончарства в Дибинцях,  майстер-клас з гончарства, майстер-клас з розпису петриківського або дибинецького ( на ваш вибір), один обід та один сніданок з традиційних дибинецьких страв (меню узгоджується з вами), катання на возі (20 хвилин), одна ніч проживання в садибі Мальовниця (за додаткову плату і за наявності можна зупинитись у садибі надовше).

Вартість туру «Барви Богуславщини».

  • Для 4-х осіб: одна ніч – 1800 грн з гостя, дві ночі – 2050 грн з гостя.
  • Для 5-х осіб: одна ніч – 1500 грн з гостя, дві ночі – 1700 грн з гостя.
  • Для 6-х осіб: 1400 грн з гостя, дві ночі – 1600 грн з гостя.

* Можлива знижка 300 грн для дитини до 8 років, якщо за один ткацький верстат сяде дитина разом з дорослим.

* При бронюванні на дві ночі можна додатково замовити вечерю і сніданок, а можна готувати самостійно на кухні садиби.

У вартість не входить: самостійний доїзд до Богуслава.  Тур проходить в певні дати, можливий також за вашим запитом.

Тур Стежками І.С. Нечуй-Левицького.

Це не академічна літературна екскурсія. Тур буде цікавий не тільки поціновувачам творчості Івана Семеновича Нечуй-Левицького, а й всім, хто любить відкривати для себе Україну і дивовижні природні місця. А якщо ви ще не знайомі з творами письменника, знайдете для себе мотивацію і натхнення до читання.

Іван Нечуй-Левицький – письменник, педагог, етнограф. Де б він не жив, Полтава, Польща, Кишинів, Київ, подумки завжди повертався на береги улюбленої річки Рось і писав багато про неї. Тут, серед розкішної природи, було його натхнення, його “місце сили”. Герої творів письменника жили у Богуславі, Семигорах, Хохітві, Момотах, Чайках, Ольшаниці. Ходили на богуславський ярмарок дізнатись місцеві плітки й новини, часом лаялись «як бублейниці на базарі», возили понад Россю до млинів пшеницю, милувались високими скелями і милозвучністю Росі.

Чим так щиро полюбилась письменнику Богуславщина, чому все життя зберігалась в його серці. Знайдемо відповіді разом – пройдемось стежками Івана Нечуй-Левицького, подумки перенесемось «у двадцяті роки ХІХ віку», побачимо наш край очима письменника і героїв його творів.

Богуслав

“Там на Україні, де долинами тихо тече Рось, там між горами, між дубовими та липовими лісами стоїть велике містечко Богуслав”. Майбутній письменник народився у сім`ї священика в місті Стеблів, що в 25 км від Богуслава. Маленьким Іван Левицький навчався в духовному училищі при Богуславському монастирі.  Згодом майже рік викладав у рідному училищі арифметику, географію і церковнослов`янську мову. В його творах Богуслав – колоритний, гомінкий, смачний, місто сірих, синіх і зелених кольорів. “Внизу, по долині, вилася Рось по зелених луках, як синя стрічка по зеленій сукні”.

Хохітва.

“Хохітва було невелике село коло самого Богуслава, розкидане по правому високому березі Росі, між рядами чималих гір. За Россю була чудова картина.” Коли читаєш “Старосвітські батюшки і матушки” мимоволі заочно закохуєшся у Хохітву. Так радісно побачити на власні очі ці дивовижні пейзажі, слухати мелодію Росі, спів пташок, насолоджуватись природним спокоєм і красою.

Семигори.

“Недалеко от Богуслава, коло Росі, в довгому покрученому яру розкинулось село Семигори. Яр в’ється гадюкою між крутими горами, між зеленими терасами; од яру на всі боки розбіглись, неначе гілки дерева, глибокі рукави й поховались десь далеко в густих лісах. На дні довгого яру блищать рядками ставочки в очеретах, в осоці, зеленіють левади.”

Семигори – мальовниче село в 15 км від Богуслава. Так, село з повісті “Кайдашева сім`я” справді існує))).  Тут, у свого дядька по лінії матері, священика Євтропія Трезвинського, любив змалечку гостювати Іван Левицький. Із Семигорами пов`язана історія його першого кохання. У шинку він міняв місцеві байки та оповідки на цукерки. У сільских мешканцях розгледів прототипів героїв своїх творів. Цікаво, що двоюрідний брат Івана Левицького, Степан Трезвинський, був знаменитим оперним співаком, солістом Великого театру.  До речі, серіал “Спіймати Кайдаша”знімали зовсім не в цьому селі, тож у вас є нагода побувати у справжніх Семигорах.

Програма одноденного туру “Стежками І.С. Нечуй-Левицького”.

Маршрут туру: Богуслав – Хохітва – Семигори.

  • Екскурсія “Богуслав. Стежками Івана Нечуй-Левицького “. Прогулянка Старим містом, Річка Рось, пам`ятка природи Яма і гранітна Скеля, пам`ятник Марусі Богуславці, Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуй-Левицького, Свято-Миколаївський монастир, Камінь Нечуй-Левицького.
  • Село Хохітва. Секретне місце, якого немає на мапі Гугл. Але воно є у творах І.С. Нечуй-Левицького. Мальовниче і дещо містичне. Каньйон, скелі, валуни, красуня Рось і аромат польових трав.
  • Дерев`яна Успенська церква у селі Вільхівець.
  • Село Семигори – місце натхнення Івана Левицького.
  • Хутір Половецький. Городище над Россю.

Програма одноденного туру розрахована на 8-9 годин. Вартість за домовленністю.

Цікавим продовженням туру Богуславщиною буде поїздка на другий день на малу Батьківщину Івана Семеновича Нечуй-Левицького – у місто Стеблів. Це лише в 25 км від Богуслава.

Читайте більше тут: Стеблів – Батьківщина І.С. Нечуй-Левицького.

Заночувати можна в одному з готелів чи садиб Богуславщини, ми порекомендуємо кращій для вас варіант.

Патріотична екскурсія місцями Медвинського повстання.

Патріотична екскурсія є проектом ініціативи “Медвин. Повстання.” З 1919 по 1922 рік мешканці Медвина і сусідніх сил чинили збройний спротив червоній владі і російській окупації. Була проголошена Медвинська республіка. Внаслідок розправ, страт, катувань, репресій радянської влади загинуло майже половина жителів Медвина.

Програма екскурсії.

  • Екскурсія місцями Медвинського антибільшовицького повстання починається з центру Медвина, коло пам’ятного знаку повстанцям. Це місце і досі старші люди називають ”містечком”, адже 100 років тому Медвин був волосним центром, де жило 12-16 тисяч населення.
  • Далі ми переміщаємося на вулицю Миколію, де росте найстаріший в селі і один з найстаріших дубів на Київщині 600-літній дуб, пам’ятка природи. Поряд, на цвинтарі знаходиться символічна могила учасника повстання, бандуриста, вчителя Захара Миколенка, розстріляного у 1938 році під час Великого терору.
  • Опісля ми їдемо на південь Медвина, де знаходиться відома туристична атракція – гора Тотоха, а також меморіал страченим у 1920 році більшовиками 80-ти медвинців.
  • Повертаючись до Богуслава, ми заїдемо до найдавнішої історичної будівлі в Медвині – колишньої міністерської школи, де зосереджувалося культурне життя села, навчалися майбутні керівники повстання, а також напівлегендарний Іван Дубинець, автор книги про повстання ”Горить Медвин”, що таємно розповсюджувалася серед місцевих у часи СССР.

Екскурсія розроблена і проводиться авторами проекту “Медвин. Повстання”,  триває 3 години, включно з дорогою Богуслав-Медвин-Богуслав. Вартість за домовленністю.

Як замовити тур.

Замовити тур можна по телефону або email. Наші контакти:

email : elenapuzatko@gmail.com

телефони: Євгеній +38 097-388-86-08

Олена  +38 067-974-00-11

    Замовити тур






     ***Богуславщина багата на добрих людей, красиві краєвиди, історичні пам’ятки й легенди, талановитих майстрів. Це край різноманітного відпочинку: майстер-класи, риболовля, кінні і піші прогулянки, місця сили, зелені садиби, цікаві музеї, екскурсії.

    Ви можете також скласти свій індивідуальний тур за власними інтересами і вподобаннями з різних екскурсій, майстер-класів, цікавих природних та історичних локацій. Детальніше дивіться тут:

    Богуслав. Індивідуальні екскурсії “Туристичне намисто Богуславщини”. Найцікавіші пам’ятки, легенди, місця сили.

    Бажаємо яскравих подорожей і запрошуємо на Богуславщину.

    P.S. Планується запуск також інших тематичних, еко і активних турів. Слідкуйте за оновленнями статті. Підписуйтесь на розсилку новинок нашого блогу, щоб бути в курсі)).

    Читайте також:

    Де зупинитись в Богуславі. Готелі і садиби Богуславщини

    =Музей історії Богуславщини або Захоплююча Подорож у Часі

    =Успенська церква у селі Вільхівець. Богуславщина.

    =Половецьке – давньоруське городище над Россю.

    Ми користуємось в подорожах Сервісами:

    • Booking

      - наш улюблений сервіс пошуку готелів і апартаментів.
    • Skyskanner.com.ua

      - пошук дешевих авіаквитків
    • infobus.eu

      - міжнародний сервіс пошуку квитків на автобуси та потягі по Україні та Європі.
    • Rentalcars.com

      - оренда автомобіля в будь-якій країні світу.
    • Hotline.finance

      - туристична страховка за 5 хвилин. Зелена карта. Отримайте знижку 10% на туристичну страховку за нашим промокодом EP19 (літери англійською).
    • Tiqets

      - квитки онлайн в музеї, на концерти, екскурсії, круїзи, автобусні тури Hop-On Hop-Off, трансфери до/з аеропортів.

    Коментарі (54 ком.)

    1. Провели чудовий день в Богуславі під керівництвом Євгенія. Ніхто з нашої групи і не здогадувався, що за 100 км від нас є таке чудове місто з унікальною історією, архітектурою, перлинами природи. Євгеній запропонував програму, зорієнтував, допоміг організувати смачний і швидкий обід. Дякуємо за цікаві розповіді про історію і культутру Богуслава, за відвідини унікальних локацій. Всі відпочили і надихнулися. Порада туристам: ви можете поєднати екскурсію в Богуслав з відвідинами гори Тотохи і виноробні Demidi. Рекомендую. Дякуємо, Євгенію!

      1. Доброго дня пані Марино. Мені було кофортно провести з Вам день і приємно що Богуслав Вам сподобався. Гарних Вам подорожей

    2. Добрий день ! Щира вдячність від педагогічного колективу СЗШ № 180 м. Києва за супер – екскурсію !!! Вразила ваша любов до Богуслава та робота, якій Ви присвятили своє життя ! Щиро дякуємо !

      1. Дуже дякуємо за відгук. Нам приємно що знайомство з Богуслав пройшло так цікаво. Гарних подорожей Вам і вашому колективу.

    3. Привозила групу дітей 4 класу до Богуслава. Гідом була пані Олена. День пролетів як одна мить: цікаво, захоплююче, насичено неймовірними історичними фактами. Щира подяка, вам, пані Олено, від мене особисто, моїх учнів та їх батьків!

    4. Велика подяка Олені та Євгену. Були у Вас на екскурсії (прогулянці ☺️) по Богуславу 24 вересня 2023р.
      Від душі рекомендуємо та радимо! Зануритись у історію, зазирнути в долі людей, що жили тут, пройшли через цю місцевість, відчути всю біль і любов цієї землі – це неймовірні відчуття.
      При цьому все це відбувається неквапливо, дбайливо плекаючі наші емоції, спогади, питання.
      Всю дорогу додому ми ще раз обговорювали, читали, дізнавались щось нове про те, що занотували під час екскурсії.
      Низький Вам уклін за Ваш труд і любов до рідної землі!
      Все буде Україна!

      1. Доброго дня п.Ірино. У нас з Вами і Вашими подругами вийшла дісно класна прогулянка. Я дуже радий, що вам сподобалась прогулянка, Богуслав, його історія і люди. Бажаю вам цікавих подорожей, Перемоги і все буде Україна.

    5. Дякую Євгенію Пузатко за неймовірно цікаву, історично наповнену та натхненну прогулянку містом Богуслав, а також за незабутню подорож на таємничу гору Тотоха!

    6. Дуже дякую Євгенію Пузатко за неймовірно цікаву, історично наповнену та незабутню прогулянку містом Богуслав, а також за натхненну та заряджаючу мандрівку на містичну гору Тотоха! ????

    7. Нещодавно ми з дружиною нарешті реалізували наш давній план – подорож до історичного містечка Богуслава! Друзі, які побували тут дещо раніше, порадили нам міського гіда – пана Євгена. Він – людина, яка любить свою справу, своє місто та його багатогранну історію, і має багато цікавих деталей, щоб показати туристу! Його професіональний підхід до справи та вміння красиво подати історичні деталі, надихає рекомендувати його своїм друзям та знайомим.
      Спочатку дружина була скептично налаштована щодо цієї подорожі, але сама екскурсія усе змінила. Вона і досі розповідає своїм друзям про неї.
      Тож виберіть вільну годину та гайда до подорожі в часі в цікавому Богуславі!
      І взагалі, подорожуйте Україною! Як казав класик: «І свого не цурайтесь…»

    8. Ми відвідали БОГУСЛАВ 13 липня 2023!
      Рада знайомству з Євгенієм Пузатко, який з таким захопленням і любов’ю до свого міста розповідав про Богуслав, що не можна його не любити!
      Цікава розповідь, нестандартний підхід; інтерактив з групою просто чудовий.
      За одну зустріч він зумів змотивувати трьох учнів побути його помічниками і це дуже похвально!
      Якщо Ви забажаєте в Богуслав, то впевнена Вам допомужуть і з харчуванням, і з житлом.
      РЕКОМЕНДУЮ колегам поїздку в Богуслав і не тільки вчителям історії, але й вчителям УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та ЛІТЕРАТУРИ. Після нашої прогулянки захотілось знову читати Нечуя-Левицького і вже знайшла додаткову інформацію, як СОШЕНКО, богуславчанин, вплинув на викуп ШЕВЧЕНКА з кріпацтва).

      1. Доброго дня пані Наталіє. Дуже приємно читати такий відгук. Ваші дітки ну і дорослі дуже чудові. Тому екскурсія проходила легко і цікаво для вас.
        Гарних Вам подорожей

    9. Шановні майбутні екскурсанти, вітаю!
      Наполегливо рекомендую Вам відвідати Богуславщину та пройти її славетними історичними стежками з закоханими у свою справу та місто професіоналами, паном Євгеном та пані Оленою.
      Процвітання Вам , пане Євгене, та вдячних мандрівників!
      Слава Україні!

    10. Вітаю.
      Я одна з тих,хто групою Скандиків 09.07.2023 року потрапив до Богуслава.
      Бачу вже є декілька відгуків від туристів з нашої групи)

      Для мене-люди,які захоплені своєю справою:це скарб!
      От здається,маленьке містечко (у нас таких десятки , а то і сотні).Містечко,про яке особисто я знала одне -воно є на карті України і у нього дуже благозвучна назва.

      Але завдяки Євгену я впізнала Богуслав як МІСТО з великої літери!

      Він “нарив”, зібрав, віднайшов, запам”ятав, находив ногами ,наслухався історій від бувалих ,нам -туристам захоплюючі історії, байки і небилиці.
      Поназачитував купу витримок з книжок своїх співвідчизників- бозуславців і про богуславців .
      Закохав в його жителів колишніх і нинішніх.
      Поділився сокровенними стежками і місцинами)

      Люди-скарби в містечках скарбах!

      Туристи майбутні!
      Їдьте в маленькі містечка, купуйте там зефіри, печиво,екскурсії, пийте каву в кафе! В решті- решт купіть морозиво собі і з”їжте під смачну розповідь екскурсовода!

      Нехай процвітає Богуслав, його жителі і інші маленькі і великі міста України!

      Дякую ,Євгенію!

      1. п.Світлано, мені так приємно читати такі слова, вони надихають і розумієш що все недарма. Щиро дякую! Трохи доповню, що це все ““нарив”, зібрав, віднайшов, запам”ятав, находив ногами ,наслухався історій від бувалих” зробив зі своєю дружиною Оленою.
        Гарних Вам подорожей.

      2. У серпні 2024 року приїжджали у Богуслав. Відкриттям для нашої жіночої компанії став Богуслав. Це чудове містечко з багатою історією та прекрасним сьогоденням!
        З нами подорожувала містом Олена Пузатко- чудовий гід та прекрасна жінка. Організація нашої подорожі по місту була на високому професійному рівні.
        Багато історій та легенд ми почули, помилувалися краєвидами міста, відвідали майстер -клас ткацтва Валентини Ткач, посмакувати страви у класному ресторані.
        Ми залишилися дуже задоволеними цією подорожжю.
        Успіхів та процвітання творчому ,талановитому дуету Олени та Євгена Пузатко.

        1. Пані Людмило, вітаю! Щиро дякую Вам за відгук. Була рада познайомити з містом вашу чудову, допитливу, красиву жіночу компанію!! Сподіваюсь ще відкрити нові місця та цікавинки Богуславщини для Вас! Дякую, що пізнаєте Україну! Сподіваюсь ще на зустріч у Богуславі! Добра, Миру й Перемоги!!!

    11. Дякую Євгену за чудово і з натхненням проведену екскурсію по місту БОГУСЛАВ. Час, проведений в цьому місті промайнув непомітно ї був насичений цікавими розповідями гіда, закоханого в рідне місто. Наповнена силою і енергією славетного міста я покидала вчора ввечері Богуслав з бажанням ще приїхати сюди всією родиною.

    12. Особисто для мене рівень фаховості у сфері надання послуг – гнучкість, комунікативність, вміння швидко адаптуватися під запити людей. А якщо це група з 20 дорослих людей? Так от, ми 9 липня перевірили – пан Євген експерт! Він зацікавлював і володів увагою кожного, ми слухали екскурсію на одному подиху, вражала захопленість і любов до рідного краю, моменти гордості Богуславом та його мешканцями, історичні та авторські “родзинки”. Ми обов’язково повернемося і поїдемо у нові місця славетної Богуславщини. Тільки з Євгеном або Оленою Пузатко! Керівник клуба скандинавської ходьби, Ніна Щербань, м. Київ.

    13. Чудове місто Богуслав і чудова, пізнавальна та дуже цікава екскурсія, яку провів 9 липня для нас – групи скандинавської ходьби з Києва – Євген. Відчувається, що ця людина закохана у своє рідне місто. Він так багато та цікаво, я би сказав, з творчим натхненням, розповів нам про історію та сучасний день міста над річкою Рось. Велика подяка Євгену. Також велика подяка власнику і колективу кафе Camelot, у якому нас так смачно нагодували обідом. Завдяки таким людям, як Євген, ми відкрили для себе Богуслав, багато про нього почули. Це дуже класно! Ще раз дякуємо!

    14. пенсіонери Білої Церкви 20 червня побували на екскурсії в Богуславі. Дуже чудові враження саме завдяки старанням Євгенія Пузатка! величезне дякуємо!!! якби самі поїхали, ну то щоб ми там зрозуміли…невеличке містечко, багато приватного сектору, старі будинки в центрі…але що криється за ними, яка історія, хто жив там навряд чи б самі здогадалися. Інша справа все це побачити з професійним екскурсоводом! а місцеву Яму приїжджі точно б не знайшли і не побачили неймовірні краєвиди. Тож їдете на екскурсію – замовляйте екскурсовода. Ніколи б не повірила, що в такому невеликому місті є такі ентузіасти своєї справи. І музей , і екскурсовод в музеї теж чудові! А ще пан Євгеній вам порадить , куди ще можна з’їздити. Такого екскурсійного бюро навіть у Білій Церкві немає, хоча у нас купа кандидатів історичних наук, діє краєзнавчий музей, є громадські ініціативи, але все якось воно роздрібного, наче без “вогнику”. Тож дуже і дуже рекомендуємо пана Євгенія! а ще він не занудний і дуже добрий. інколи екскурсовод дивиться згори на туристів як на невігласів, а тут навпаки щ усією душею людина ділиться знаннями!

      1. Доброго дня п.Людмила, я дуже щиро радий що вам так сподобався мій рідний Богусмлав і моя екскурсія. Бажаю ВАм і вашим знайомим несамовитих і цікавих подорожей.

    15. Дякуємо за екскурсію! Ви дуже цікаво розповідаєте, Євгене! Ми і не очікували що Богуслав таке незвичайне місто.

    16. Дякую за приємне знайомство з Богуславом, яке ви організували для моїх туристів. Було цікаво. Сподіваємось ще повернутися у ваш мальовничий край!

    17. Дякую, пане Євгеній за чудову екскурсію Богуславом напередодні Хелловіну) Все на рівні, як завжди! Мені порадила Вас подруга Юля Глущенко, і от 3-й раз замовляючи у Вас екскурсію для групи, жодної хвилини не пожалкував. Оригінальність фактів, їх дозованість, різноплановість об’єктів, гарне почуття гумору і відчуття пріоретів у розповіді і часі, – все це говорить про Вашу професійність. Бажаю Вам не зупинятись на досягнутому та завойовувати нові професійні та творчі вершини. І побільше гарних туристів! 😉

    18. Сьогодні побували в Богуславі!!!
      Неймовірне містечко з чудовими музеями і славної історією !!!
      Приємно було познайомитися з людьми, закоханими в свою справу !!! Гід Євгеній Пузатко та екскурсовод Ніна Борисівна так розповідають про це історичне містечко, що сюди хочеться повернутися знову і знову!!!!
      Дякуємо!!!! Натхнення вам на довгі роки!!!! *IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE* LOVE*

    19. Хочеться щиро подякувати пану Євгену за чудову екскурсію!Це було дивовижно!Завдяки вам ми відкрили для себе трохи таємниць давнього Богуслава.Це той випадок, коли реальність значно перевершує очікування.

    20. ХотІлося відсвяткувати день народження так щоб він запам’ятався надовго не лише мені, а і друзям. Це вдалося здійснити завдяки Олені та Евгенію , які допомогли організувати відпочинок так ,що ми встигли і прогулятися Богуславом знайомлячись з його історією яку так цікаво розповідає Евгеній і відвідати майстерню художнього ткацтва Валентини Ткач. Ще моїм бажанням було потрапити до краєзнавчого музею .Це також було враховано при проведенні екскурсії Богуславом.А потім прогулянка старим містом і до річки Рось з її чудовими краєвидами. І розповіді Евгенія про всі ті місця які ми відвідали. Вражає як він любить своє місто і скільки всього може про нього розповісти. І це ще не все, потім була гостина у садибі Мальовниця в селі Дибенці. Садиба знаходиться на краю села , поряд ліс, тихо і затишно. Господиня Тетяна нагодувала нас смаколиками і провела майстерклас по дибинецькому розпису. Це було захопливо і неймовірно сподобалося моїм друзям. Щира подяка від мене і моїх гостей Олені і Евгенію за незабутні враження.

      1. Доброго дня пані Наталія. Мені дуже приємно, що Вам сподобалось. Було відповідально організувати Вам святкуваання Дня Народження. І дуже радий, що нам все вдалось і Вам і Вашим друзям сподобався такий формат і сподобався Богуслав. Гарних Вам подорожей.

    21. Доброго вечора!Сьогоднi були групою НАСЛАЖДАЙСЯ И ДЕЛИСЬ в Богуславi!
      Дуже вдячнi за змiстовну екскурсiю Євгенiю Пузатко!
      Вiн закохав нас всiх в мiсто, в його iсторiю та людей, що роблять його все кращим та кращим???

    22. Наша группа была в Богуславе 2 октября. Милый, уютный, спокойный городок с интересной историей! Очень повезло с экскурсоводом Евгением. Процветания вам! Всем рекомендую!!!

    23. Потрапила в Богуслав завдяки конкурсу Богуславська мініатюра. Одним з приємних подарунків від організаторів стала екскурсія містом. І вона була чудова. Євген запропонував неспішну прогулянку старовинними вуличками та розповів цікаві історії з життя людей. Наприкінці я зрозуміла, що це місто з глибинною історією подарувало світу набагато більше, ніж я собі уявляла. Богуслав вразив мене і я маю намір повернутися сюди ще раз. Дякую! *IN LOVE*

      1. Доброго дня, пані Ольга. Мені дуже приємно, що Вам так сподобався Богуслав, його люди та історії. Дуже радий знайомству за Вами. До наступних зустрічей))

    24. Завжди приємно слухати людей, які щиро люблять своє місто ? Дуже натхненна екскурсія, після якої відразу віриш у те, який давній, важливий і красивий Богуслав.

      1. Доброго дня. Дуже приємно читати такий відгук. Наше знайомство і прогулянка містом, меня здається, пройшли дуже затишно і цікаво. Щиро дякую. Бажаю Вам і вашій родині гарних подорожей.

    25. День добрый
      Хочу подякувати пану Євгену за прекрасну екскурсію. Людина закохана у своє місто і у свою професію і саме у таких екскурсоводів буде найкраща екскурсія.

    26. Дуже добре провели час у Богуславі! Невелике місто,але великі можливості, якщо довірите свій відпочинок пану Євгенію. Легко, але не поверхнево, весело, але не без серйозних знать, уважно до вас і поважно до історії рідного краю, а головне – з великою любов‘ю – саме так він працює. Ні, не працює – живе своїм містом.
      Дуже раджу всім, хто хоче познайомитись з живописнійшими місцями Богуславщини.

    27. Зазвичай я не пишу коментарів, бо не дуже «того» люблю, але після екскурсії в Богуслав – щось зачепило… не дозволило залишитись осторонь, відтак вуаля – мій коментар на адресу славного міста Богуслав і його надзвичайної жительки – Олени, яка була нашим гідом.
      Маю надію цей коментар внесе свою часточку у просуванні українського туризму; буде у нагоді тим, хто подорожує Україною, обирає, куди саме поїхати (якщо вагаєтесь – сміливо їдьте до м. Богуслав і с. Медвин на гору Тотоху, не пожалієте) і щиро любить рідні місця.
      Оскільки у мене не так багато часу на подорожі (як хотілось би), то завжди дуже прискіпливо відношусь до вибору місця поїздки (навіть маленької, на 1 день), підбору місць для відвідування, аби максимально охопити все можливе й неможливе, не омануйнути чогось важливого…
      Місто Богуслав особисто мене дуже приємно здивувало (хоча здавалося б, що може тебе так вразити у невеличкому містечку неподалік від Києва). Але це місце дійсно чарівне, з тисячолітньою (щодо 1 тисячі років абсолютно серйозно) історією; видатними відомими талановитими людьми; несамовитими краєвидами, Магдебурзським правом, витворами народного мистецтва (ткацтво, гончарство), енергетичними місцями і багато-багато іншого. Якщо вам це відкликається – вам точно сюди, бо в одному місці ви побачите це все водночас!
      Варто відмітити досить неординарні музеї: дуже раджу музей мистецтва Кам’яниця – це всього лише 1 кімната (!), але дівчинка-співробітниця покаже як ткати на старовинному верстаті і ви власноруч зможете зіткати свої власні «стежки» рушника, за цей час всі думки йдуть геть, ви поринаєте у свій всесвіт, втрачаєте відчуття часу, доторкаєтесь до чогось незбагненного… Щиро раджу всім, буде цікаво і діткам, і дорослим, жінкам і чоловікам (так, бо історично саме чоловіки стояли у витоках ткацтва).
      Також вартує уваги музей історії Богуславщини: багато сумного, величного, героїчного, але сумного було в нашій історії і ви не зможете (на жаль) обійти ці сторінки, і музей це розкриває, показує… особливо зворушила історія про Медвинську республіку (повстання чоловіків із с. Медвин, що недалеко від Богуслава, нащадки яких своїми силами не допускали проїзду «тітушок» під час Революції Гідності), Голодомор, ІІ Світову війну, Афганістан і вже сьогодення. Трішки важко для прослуховування, але раджу.
      На жаль, не вдалося відвідати такий відомий «буславський» базар і на власні очі побачити бабцю, яка досі у фунтах (міра ваги, відповідає 400 грамам) міряє і продає творог) але якщо ви приїдете сюди в середу, п’ятницю чи то неділю – не омайніть це місце, видається, що має бути цікавим, бо саме на таких базарах Тарас Шевченко продавав відомі звенигородські сливи, саме на цьому базарі був помічений іконописець Алімпій зі своїми роботами, який потім більше 30 років розписував Києво-Печерську лавру, і саме там бував батько Омелько Кайдаш, що описується у відомому творі Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Можливо і ви когось цікавого там зустрінете =)
      Красиве місце, в якому хочеться трохи побути – це Яма і Висока Скеля на річці Рось. Це справді зможе стати вашим «місцем сили».
      Серед гарного скверу розташований красивий пам’ятник Марусі Богуславці, героїчний вчинок якої оспіваний у кобзарських піснях, творах українських письменників.
      Також дуже сподобався монастир із 400-річною історією зі святим джерелом, захоплюючим видом з гори на річку Рось, де навчався Іван Нечуй-Левицький, де також ми побачили «його камінь». Світле місце, нам сподобалось.
      Красивий також фонтан у центрі міста – черепаха, на якій стоять 3 слони і з їх носика течуть 3 струмки (як 3 річки, які оточують м. Богуслав) і 3 пагорби, на яких розташоване саме місто. У нас вийшли дуже гарні фото 😉
      І тим, кому таке цікаво, не пожалійте свого часу – доїдьте до села Медвин і підійміться на гору Тотоха. Говорять, це енергетично потужне місце. Хай там як, але я на «власні ноги» відчула потужне тепло у невеличких колах, які розташовані навкруги білої альтанки, і це важко пояснити…треба відчути.
      Окреме хочу сказати про нашого гіда Олену Пузатко: коли ти обрав з-поміж багатьох цікавих місць, куди би поїхати на вихідні дні, адже щось тебе таки зачепило в цьому місці (красиві краєвиди, багата історія, відомі люди, щось інше, у кожного своє), дуже важливо мати «провідника» по цій місцевості, який зможе наповнити виділений тобою на подорож час максимальним змістом, подихом, енергією, щоб ця подорож тоді дійсно сподобалась, і не дай Бог, не була зіпсована (на моє переконання, людина з цього краю розкаже набагато більше, аніж ти самостійно можеш вичитати в Інтернеті). Відтак обрати «правильного» гіда – це 50% успіху твоєї подорожі. У нас була саме така людина – Олена, яка разом із чоловіком проводять екскурсії по своєму рідному місту Богуслав. Вона знає велику кількість цікавих історій про своє місто та щиро з ними ділиться. Під час кожної її розповіді ти відчуваєш щиру любов до рідного краю (оце саме той стан людини, коли їй «не байдуже» на своє місто, і це неможливо не відчути). Це щира людина, яка навіть після закінчення екскурсії, по дорозі до місця кінцевої зупинки продовжує розповідати цікаві історії Богуславського краю. Отож якщо вирішите відвідати Богуслав – моя рекомендація – запросіть пані Олену, буде точно цікаво.
      Гарних всім подорожей, які залишатимуть слід у вашій душі!

      1. Ольга, щиро дякую за Ваш чудовий відгук! Радію, що ви з родиною вибрали для одноденної подорожі саме наш рідний Богуслав. Було дуже приємно знайомити з нашим краєм таку позитивну, допитливу, прекрасну сім`ю. Це неймовірно – скільки Ви запам`ятали!!!Радію, що Богуславщина сподобалась)) Для мене це дуже важливо))).Прагнемо, щоб Богуслав став відомим, популярним туристичним містом, адже він цього заслуговує. Плануємо створювати ще інші маршрути нашим краєм, відкривати нові історичні таємниці і дивовижні природні локації Богуславщини)). Тож завжди з радістю чекаємо у нас знову)). Бажаю Вам і Вашій родині нових яскравих подорожей, цікавих відкриттів!

    Залиште свій коментар:

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Підтримати проєкт
     
    туристическая страховка
    страховка зеленая карта
    Нові статті на блозі
    Копальня солі Величка. Краків.
    Копальня солі Величка. Краків.

    Копальня солі Величка - неймовірно цікава, унікальна пам'ятка Польщі. Розташована...

    Як доїхати з України до Угорщини: потягом, автобусом.
    Як доїхати з України до Угорщини: потягом, автобусом.

    Угорщина - популярний напрямок поїздок з України. Це також транзитна...

    Замок Сент Міклош в Чинадійово. Фестиваль квітів.
    Замок Сент Міклош в Чинадійово. Фестиваль квітів.

    Середньовічний замок Сент Міклош знаходиться у центрі старовинного містечка Чинадійово....

    Як доїхати з Києва до Будапешта потягом. Мій досвід.
    Як доїхати з Києва до Будапешта потягом. Мій досвід.

    На прямий потяг Київ-Будапешт придбати квитки майже нереально, тому я...

    Як купити квиток на сайті угорської залізниці.
    Як купити квиток на сайті угорської залізниці.

    Покрокова інструкція - як купити квиток на сайті угорської залізниці....